Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • narumon

    őstag

    válasz #22145024 #44 üzenetére

    "Szal ha reálisan nézem -komoly amatőrként, mivelhogy nekik szól ez a váz- akkor nem azért fogok venni ilyet, mert 4K-s kimenentet akarok előállítani. Hanem leginkább azért, mert elegem lett a 10+ kilós DSLR pakkból és inkább élek együtt egy non-full-frame váz összes nyűgével, ami esetünkben már kifejezetten vállalható."

    Szerintem nem. Engem pl sosem zavart, hogy mit cipelek. Berakom a kocsiba és a helyszínen előveszem és kész. Teljesen mindegy, hogy 2 hátizsákkal megyek a forgatásra vagy egy kézitatyóval. Szóval mint pont másként gondolkodunk. A tartalom előállításban sem értek egyet. Ezekkel a kamerákkal fog keletkezik a tartalom egy jelentős szelete, mint ahogy most is DSLR-el keletkeznek ezek. A nagy költségvetésű dolgokon kívül jelenleg szinte mindenféle videóklipp, koncertfelvétel, reklám, stb DSLR vagy hasonló elven működő kamerával készül - nem mellesleg a Hollywoodi giga produkciók 90%-ban is jelen van a DSLR mint C és D kamera, de ezek után sem lesz pénze mindenkinek Arri-ra még kölcsönözni sem. Egy budget dokumentumfilmes, stb pedig azért a jelenlegi piacnak is az igen nagy részét teszi ki semmi szín alatt sem marginális a dolog.

    No offense :D

    (#50) mintAdarab Szerintem ez itt egyáltalán nem off :o

    [ Szerkesztve ]

    https://www.facebook.com/Naruvideo

Új hozzászólás Aktív témák