Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Adler

    aktív tag

    válasz arn #55 üzenetére

    Az előbbi hozzászólásomba ez már nem fért bele.

    Nem tudom se Én se más megmondani, hogy az adott képet milyen géppel csinálták, de Én nem a képminőséget vitattam, hanem az árát!

    Én új árakat írtam be az Optiform és a Panashop oldaláról és nem az Árgép nem megbízható keresési eredményét!

    (#62) Mr.Csizmás
    Nézzük meg félhomályban a képminőséget, mert a tesztekben mindig csak nappali képek vannak! Ezért is írtam, hogy minden körülmények között. Ez a fókusz állításra is áll! Ha itt is megveri a DSLR-eket akkor majd MILC-et veszek de addig nem! Mivel a fénymérés teljesen más a két kategóriában!
    A marketing meg rád hat mivel ezeket Te el is hiszed, hogy ezekben a MILC jobb!

    Ezzel Veled le is zártam a vitát!

    Senkit nem akarok az egyik vagy a másik kategóriára rábeszélni, mivel mindenki azt vesz amit szeretne! Én az árra mutattam rá, hogy kukázás nélkül, újonnan mennyire nem éri meg, mivel abban az árkategóriában már mást is lehet venni!

    [ Szerkesztve ]

    Nikon D40 kit/D90 +18-70mm AF-S IF + 70-300mm ED AF + SB-900 + MB-D80; ASUS Crosshair V Formula + AMD FX-8150 + ASUS GTX660 + Kingston DDR3 KHX1600C9D3K2/8G

Új hozzászólás Aktív témák