Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #22145024

    törölt tag

    válasz hcl #75 üzenetére

    Másodgép
    Ha feltesszük, hgy az ember azért válassza a DSLR-t, mert vesz hozzá normális lencséket (is), akkor nem olyan nagy pénz a másodváz. Különösen, ha egy utazásra készülsz mondjuk hónapok óta, és akkor cipeled a hátizsáknyi cuccot, de közben behal a vázad, akkor mit csinálsz? Megmondom: lecsempült szájjal cipeled tovább egyfajta dead weight-ként, mert a szállodában mégsem mered hagyni, a széfbe meg nem fér be. :D

    Ha meg a kitobis játszadozás van, akkor én úgy találtam, hogy öngól a milchez képest. Sőt, a végeredmény tekintetében a legtöbb embernél még egy kompakthoz képest is.

    És ne felejtsünk, hogy a többség nem lép tovább. Bár szeretne, de rá fog jönni, hogy ahhoz az egészet el kell adja, mert kb zérus az átfedés. Ilyenkor jön az, hogy "Én nem adom el annyival olcsóbban, hiszen xxxxxx forintért vettem és alig használtam. Inkább elfér a polcon". És tényleg. Nem adja el és csak ott ál a polcon. Mert kinek van kedve egy ormótlan outdated ócska izét cipelni azok után, hogy már beleélte magát a sokkal tutibb gépbe? :D

    Hajrá tükörnélküli!!!
    (egy jelenleg még DSLR-es)

Új hozzászólás Aktív témák