Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tDr1v3r

    veterán

    válasz rudi #35 üzenetére

    Mondjuk Red-del gépelni elég meh lehet... én már a Brown mellett se vagyok el annyira (annak ellenére hogy megszoktam, mennék át Clear-re), legszívesebben Blue-t használnék masszívabb gépelésre. De ahelyett is inkább Topre-t vagy egy clicky Matias-t ha lehetne választani.

    Szvsz a festéssel nem az a baj hogy elhalványul, hanem hogy a textúrája kopik meg, kifényesedik. ABS-nél erre nagyon nagy esély van, PBT jobb (bár az SP blank setjei is fényesednek valamiért), de nyilván az ára is magasabb jóval. Egy Vortex szett még egész olcsó, talán még a Tai-Hao-k se olyan drágák de egy akármilyen Signature Plastics szett már base + modifier + numpad kittel alsóhangon is 80 USD...

    nyunyu: [link] + [link] [link] [link]

    Igaz, ez profilmentes... sajnos DCS-ből nincs base set, külön-külön meg drágább lenne. De nem értem mit szarakodsz ezzel, WASD-nál 50 USD a 105-ös thin ABS set, lehet fehér és akármit rányomtatnak. Aztán csak elég lesz a felhasználásodhoz... vagy szarrákopik mint sokaknak az /r/mk-n.

    [ Szerkesztve ]

    disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

Új hozzászólás Aktív témák