Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Fiery

    veterán

    válasz RubbishBin #34 üzenetére

    Oké, de inkább azt forgasd meg magadban kicsit, hogy miért nem fogtál gyanút. Valami miatt nagyon imponált az, hogy egy nő Téged akar becserkészni. Simán a sarokba dobtad a kezedben lévő vörös zászlókat, ahelyett, hogy odafigyelve, a megfelelő pontokon felemeled őket, egymás után. Ez is fura, az is gyanús, emez is bizarr. Stb. stb.

  • Chaser

    titán

    válasz RubbishBin #34 üzenetére

    mert a lányok is ugyanazt akarják mint mi, csak megpróbálják az egészet nagyon jól álcázni..
    de ha te azt megtudnád hogy miket terveznek, soha többet nem mondanád magad perverznek, perverznek..

    akb- monokinis lányok

    csak úgy eszembe jutott, a leányzó szépen döntött helyetted, te meg hagytad magad ( : - kettőn áll az a bizonyos vásár ugye -
    de! lehet teljesen komolyan gondolta, hosszabb távon is
    ugyanakkor más valamiről tudni mint átélni azt
    valószínűleg utólag szembesült vele mit vállalt és túl soknak érezte - én is voltam hasonló helyzetben, tudtam az x dologról, de akkor még nem éltem át gyakorlatban mit jelent majd -

    ha rám hallgatsz nem gyógyszerezel
    kis sör - b6 vitamin -
    ilyesmi zenék
    komoly fizikai meló és küzdősport - nem viccből mondtam -
    életemben egyszer kellett nyugtatót szednem - 3 évig kellett volna, 3-4 hónap után eldobtam persze a qrvanyjába'..doki nénivel elején közöltem max addig szedem, nem is ellenkezett, pontosan tudja ha valakiben ott az akarat az mire képes...és ha valakiben nincs ott az is mire képes -
    ezektől az állami hülyeségektől meg nagy csodát ne várj
    először én is odamentem, megállapította a néni hogy depresziós vagyok - nyilván b+, ha ellopnák 3m+ ft-odat te is az lennél ( : pláne ha majdnem minden pénzed és még vállalkozó is leszel ezek mellett -
    szóval sör - módjával - , sok banán - de ne együtt, ha habosat foschol az nem fog kihozni a depresszióból ( : -

    szerk:
    akb-től még a normáis vagyok című nótát is ajánlom ( :
    szinte minden emberi hülyeségre van egy jó nótájuk
    az egyetlen banda akinél nem zavar hogy kissé vulgárisak és néha közönségesek...sőt, kifejezetten jól áll nekik - illetve állt, már nem tolják a szekeret
    "Hagyjál már a gyógyszerekkel elfáradtam mára
    Engedjetek aludni a pihe puha ágyba
    De miért gondolod, hogy te vagy itt a doktor
    Szado-mazo öltözékben kezedben az ostor
    Az a baj, hogy te is olyan hülye vagy mint én
    Csak ott ülsz az asztal másik végén"
    ( :

    [ Szerkesztve ]

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

  • szebe

    őstag

    válasz RubbishBin #34 üzenetére

    a tervezett decemberi hazaköltözése helyett én költözzek ki azonnal.

    Na itt álljunk meg egy szóra. Ez az elejétől tudott, és ismert volt?
    Ha akkora lett volna valójában a szerelem, akkor azt a pár hónapot kibírjátok. Tudom, a távkapcsolat szívás, de teljesen más a helyzet, amikor látod a fényt az alagút végén.

    "ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

Aktív témák