Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz Abu85 #33 üzenetére

    Én is olvastam a kommentekben a videó alatt, hogy írták páran hogy a depth of field nem volt bekapcsolva a temporal upscales képnél, de nem tulajdonítok ennek jelentőséget, mert én mondjuk nem vettem észre a videóban és nem hiszem, hogy annyira befolyásolja a végképet.

    De most megnéztem az összehasonlítást ahol ki van kapcsolva minden post process effekt és az sem menti meg nálam az FSR-t, ugyanolyan elmosott marad a kép még egy TAA upscalelt képhez képest is: FSR Performance Mode compared to forced TAAU scaling and default scaling without depth of field

    Én elhiszem hogy nehezebb implementálni a TAA upsamplinget meg elhiszem azt is, hogy nem működik a post process effektekkel együtt, de mivel én utóbbiakat alapméretezetten offolom, így a én még ezzel egyőtt is a TAA upsamplingre tenném a voksom, mert az ad jobb képminőséget. :U

    Én AMD-s kártyát terveztem majd következőnek venni ha elérhető lesz értelmes áron, de jelenleg kb. zéró indokot látok arra, hogy miért ne Nvidiát vegyek. Sajnálom, még mindig várom, hogy lenyűgözzön az AMD szoftveres fronton, de az FSR nem fogja megváltani a világot. :N

    [ Szerkesztve ]

    Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

Új hozzászólás Aktív témák