Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • wsanyi

    aktív tag

    válasz syberia #361 üzenetére

    Kb. teljesen mindegy, mennyiért hozzák ki, mert a hírek alapján 1 szálon is erősebb lesz a 9. gennél, és simán el tudnák adni az AdoredTV-n körbejárt áraknál 20-25-30%-kal magasabb árakon is az összeset. Szerintem azok az árak túl alacsonyra lettek belőve, de műr csak néhány óra, és megtudjuk, mi a valóság.

    Egyébiránt állítólag 1 WAFER-ről 700-800 hibátlan 8 magos chiplet esik le, és párhuzamosan gyártanak több gyártósoron, tehát naonta mennyit gyárthatnak? A 10.000 db/nap szerintem kevés lesz, de ha ennyivel számolunk, akkor az havi 3 millió db egészséges chiplet, a 6 és 4 magosokat nem is számolva. Már hónapok óta gyártják, így akik a készlethiány miatt aggódnak, szerintem nem kellene, főleg, hogy még meg sem jelent, csak a megjelenést jelentik be. Ha jók a becslések, 5 m db 16 magos állhat csatasorba a megjelenéskor. ;) A többiről nincs infó, de most sem a legolcsóbbak a legkelendőbbek. ;)

    Az éltető nap mindig süt, még akkor is, ha néha nem látjuk, mert eltakarják a felhők, vagy mert éppen éjszaka van.

Új hozzászólás Aktív témák