Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pitiless

    senior tag

    válasz g0dl #504 üzenetére

    Tippre a OnePlus sara. Itthon van egy 7T Pro, illetve köszönhetően a Nord 2 faszságainak egy Mi 11 Lite 5G. A 3 telefonban Telekom sim (is) van, 1 főkártya + 2 multisim.
    Mi 11 Lite 5G: fősim, a vowifi mindig megy. Most ~517 óra uptime.
    7T Pro: 2. számú MultiSIM, soha nem volt gond a vowifivel
    Nord 2: bármelyik sim volt benne, pár óra után leszakad, csak reboot vagy kártya ki/be után hajlandó megint menni.
    Ezek alapján kizárnám, hogy az itthoni wifivel lenne gond vagy a szolgáltató oldalán lenne a galiba (bár ezzel a típussal még simán lehet, ha lesz időm futok náluk egy kört).
    De másnál is ugyanúgy előjön, más wifin, nem MultiSIM-es előfizetéssel. OnePlus support nagyon vicces volt, hogy megkért, hogy csatlakozzak erősebb hotspothoz. Megkértem őket, hogy definiálják az erősebb hotspot fogalmát.

    A másik bajom az Android Autoval van. 3 autóban tudtam tesztelni. A Dacia Spring LG fejegységével gond nélkül ment. Az én Berlingommal megy, de előtte hibaüzenet, hogy a készülék nem támogatott, majd azért nagy duzzogva elindul. Ha nem várom meg a teljes bootot, akkor kinyírja a fejegységben lévő szoftvert, utána más telefon sem kapcsolódik hozzá, még iPhone sem. Suzukiban nekem meg sem moccant, itt egy fórumtársnak factory reset után ment. Hozzátenném, hogy a Xiaomi és a 7T Pro tökéletesen teszi a dolgát.

    A bluetooth sem tökéletes. Hangátvitelre az eszközeimmel még nem volt gond (JBL TUNE660BTNC és JBL LiveFree NC+ TWS), de a cukormérőmmel nem szinkronizál. A 7T Proval működött (én használtam, most a feleségem nyúzza), a Xiaomival megint csak hibátlan.

    Ami a közös a 7T Proban és a Xiaomiban, hogy Qualcomm chipkészlet. OnePlusnak ez az első MTK chipsetes telefonja, gondolom még nem adaptálódtak hozzá. Próbálok türelmes lenni, de nekem ezek a dolgok fontosak. Annyit hozzátennék, hogy van egy Lenovo M10FHD Plus tabletünk, ami szintén MTK chipsetes, azon is megy tökéletesen az Android Auto (mármint a fejegységen keresztül).

Új hozzászólás Aktív témák