Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • koxx

    MODERÁTOR

    Nna akkor hivatalosan is betolom ide az arcomat. Ma meghozta a DHL az OP8 promat.
    Durván nagy amúgy a teló a mate10 prohoz képest, pontosabban hosszabb.
    A kijelzője brutál szép, a 120Hz szépen siklik. Az AOD kicsit hiányzik, de ahogy olvastam a kövi oxygen updatettel megkapjuk. Az ujjlenyomat olvasó sztem gyorsabb volt a huaweiemen, de az arcfelismerés patent.
    Azt be lehet állítani, hogy pl gmail v viber üzenet esetén ne ilyen béna pöttyöket mutasson hanem rendesen számokat? egyelőre nem találtam ilyen beállítást.
    A töltő elég robosztus és nagyon gyorsan tölt ami ráfér mert a 120Hz+QHD úgy érzem eléggé meríteni fogja.
    A kamera szoftvere egyszer megakadt amikor váltogattam a módok között majd kilépett, de utána ment rendesen. Nagyon király éles képeket lehet vele lőni, a széles látó már nagyon nagyon hiányzott nekem.
    Ami nagyon hasznos, de még meg kell szoknom az a 3 állású kapcsoló az oldalán.
    A gyári szilikon tok addig jó amíg meg nem kapom (remélem ma) a gyári sandstone tokot.
    Hirtelen ennyi az első benyomásom a telefonról. Bár jobban örültem volna ha az € 300 ft körül van. :o

Új hozzászólás Aktív témák