Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Linkin1994

    senior tag

    válasz #40047616 #8013 üzenetére

    Dettó sajnos az op fórum ebből a szempontból haszontalan.Az indiaiaknak mindig van valami bajuk.
    Melegedést 2 év alatt egyszer sem tapasztaltam.
    tény hogy vannak hibák de mikor haverom mi 10t proja jan sec patch-el jött neki és nem talál új updatet miközben op fórumon keresztre feszítik a fejlesztőket hogy mi az hogy csak májusi patch elérhető. :DDD
    most jött a hír maga az op vezére írta fórumra
    I’m confident that this change will be positive for our community and our users. With this deeper integration with OPPO, we will have more resources at hand to create even better products for you. It will also allow us to be more efficient, for example, bringing faster and more stable software updates for OnePlus users.

    [ Szerkesztve ]

    YT csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCQZ2KEX-j9vNsWr6dLeDp3w

  • mrszitya

    senior tag

    válasz #40047616 #8013 üzenetére

    Tudom, ott sok sírás, de hova (s)írjanak? Lehetne jobban is kezelni vagy kommunikálni a hibákat. Ha bejelentesz "szabályosan" egy hibát, kapsz egy általános választ vagy logot kérnek maximum, és csak egy-két hónap múlva a changelog vagy a tapasztalat ad valójában választ, hogy foglalkoztak-e a kérdéssel.

    A tömeges visszajelzés, azért legalább mindig nyomást is gyakorol (egy bizonyos határig persze, mert átmehet ignorálásba).

    Akksit mindig emítik, de most a szokásnál is többet. Sokkal többet... (Ja és nekem is melegszik, de nem játszom, így nem is érdekel ez a része).

    HR-tel az a baj, hogy erre nem kérhetik az összes létező embert. Piszok sok apró beállítás tud lenni, ezért én is utálom. Recovery cache törlésnél nem szívesen megyek "messzebbre", de már az is overkill a felhasználók 95%-a számára.

    Pl. nekem agyamra ment - főleg mikor leesett, akksi csere miatti két hónappal ezelőtti kényszer hard reset kapcsán, hogy mindig felfele húztam a hívásfogadásnál a gombot. Csak ugye alapértelmezés szerint a két gomb meg van cserélve, én viszont a kezdetek óta megfordítottam őket. Nem értettem, miért teszik le, amikor felveszem. :DD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák