Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Timer

    veterán

    válasz Linkin1994 #8014 üzenetére

    Mondjuk ez ugyanaz a vezér, aki minden kiadott telefonnál megígéri, hogy a kamera jobb lesz, mint bármi addig. Ebben mondjuk nem hazudik, csak azt felejti el, hogy még mindig jelentősen rosszabb, mint azok a konkurensek, akiket az árazás kapcsán egyre inkább követ a OnePlus. Persze bírom, hogy a tesztelők mindig jónak találják a kamerát, miközben átlag user még mindig szív a bemozdulással...

    Tudom, ott a GCAM, én vagyok a b@lfasz, stb. Hagyjuk ezt, az OP minden évben megígéri a gyorsabb frissítést és a jobb kamerát, aztán az meg, aki az elejétől a fedélezeten van, tudja hogy ebből mennyi a realitás. Ilyen szempontból az OP3 volt a csúcs, ott emlékszem, hogy az új droid főverzió pár nappal a pixelek után jött, de azóta lejtmenetben van a gyártó ezen a téren. Szerintem.

    Apropó, remélem DZSÓInullfóór és több hasonszőrű barátom olvassa ezt a fórumot is, és végre csendben belátja, hogy téves meggyőződésével szemben nekem nincs a fejem a szeretett gyártóm seggében, hanem látom bőven a hibákat is, nem csak a túloldalt, az ájóeszfosok között. Ideje lenne példát venni a korrektség jegyében.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák