Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kinghaxor

    aktív tag

    Nagyon gondolkodom, hogy jó lenne cserélni a One-t egy 3T-re, viszont nem tudom mennyire lesz később testre szabható a telefon. A 3-as topikjában azt olvastam, hogy a nagyobb custom rom illetve kernel fejlesztők már mind sima 3-ast vettek és nem fogják eladni a T miatt. Így talán kevésbé lesz támogatva általuk a T verzió. Na most én eléggé függő lettem romolás terén ezért nekem fontos lenne, hogy azt és úgy használjak a telefonon ahogy én szeretném. Mennyire lesznek szerintetek custom dolgok erre a verzióra? Sultan, Lagfree, Darkobas, Boeffla, Lightning, Franco közül támogatni fogja valaki a telefont? Illetve ez a mostani CM iroda bezárásos téma mennyire fogja érinteni? One-on most is CM van lightning kernellel. Jó lenne ha a megszokott dolgaimat ugyan úgy tudnám használni a 3T esetében is.

    Kicsit más: nagyon tetszenek ezek a fa kemény tokok. One-ra is nagyon szerettem volna egy bambusz verziót de nem sikerült hozzá jutnom azóta se. Mennyire tartósak ezek a tokok? Persze azt tudom, hogy a leesést kevésbé bírják mint a műanyag társaik, inkább az érdekel, hogy mennyire kemények ezek. Az ha karcolódik, beütődik nem zavarna csak ne törjön, repedjen meg. Illetve jól értem, hogy mindegyik változat igazi fa kevlár alapon?

Új hozzászólás Aktív témák