Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • emeron

    tag

    válasz oba #22290 üzenetére

    Nem szeretnék iPhone-t (főleg, ha tényleg úgy fog kinézni a 8 ahogy...), de az legalább 5 évig kap frissítést. Persze 3 év után az is durván belassul hála a frissítéseknek. Pixelt pedig ugyebár a Google idehaza Play-ből nem árul (nem is értem miért). De hát úgy látszik ez a trend, el kell fogadnia a fogyasztónak hogy 1-2 év után szoftver frissítést nem kap és max 3-4 év múlva "kuka" a telefon.

  • pampika

    őstag

    válasz oba #22290 üzenetére

    +1

    +nofi

    én próbáltam használni i5s-t, hogy megismerjem a rendszert:
    + ujjlenyomatolvasó (addigi telefonomban nem volt), itt fogott meg, h mekkora királyság
    + kicsi méret, bár használat közben néha túl kicsi

    - guglis cuccokkal nem mindig akkora a barátsága
    - értesítési sávra kiraksz pár dolgot és már "kilométereket" kell rajta görgetni, ha van pár értesítés és szeretnéd átlátni
    - friss rendszer ide-oda, nekem lassúnak tűnt és ez idővel csak romalni fog
    - gmail/inbox borzasztó...jön egy értesítés gmailből -> megnyitom -> akkor indul el (!) az app(rendesen 0-ról betölt logóval, mindennel) -> betölti a leveleket -> és az adott levél is végre megjelenik. és néha nagyon-nagyon sok másodperc is volt
    - készenlétben brutál jó akksi, reggel levéve töltőről volt, h délben még 98-100%-ot mutat, miközben 4g/wifin van és szinkronizál, de ha használod, merül mint a titanic. pár hír olvasás és rendesen a szemed előtt pörög folymatosan az akksi% :(
    -/+ nem rossz az ios, de egyrészt sok dologban korlátozott, másrészt semmivel sem forradalmibb, mint a droid. néhol más a logikája, de gyorsan szokható. csak épp semmi olyan extra nincs benne, amiért annyira isteníteni kéne

    szóval ezeket összeadva inkább eladtam, mielőtt falhoz vágtam volna néha :)

    OP mellett legyen szólva, tényleg (néha döccenőkkel), de folyamatosan jönnek a frissítések és a tényleges, érdemi fejlesztések. néha ez-az félre megy, vagy nem javítják, hiába írják (doze, lagok, ilyesmik), meg a biztonsági frissítéseket se értem, miért nem lehet mindig naprakészre húzni, de az biztos, hogy fényévekkel értelmesebben csinálják, mint a xiaomi. sokáig nagyon szerettem őket, de aztán elindultak a rossz irányba. egyre jobban bezárkóznak, a béta progi meg hiába heti frissítés, kiadnak 1-2 semmitmondó újdonságot, meg elrontanak 2-3 érdemben használt dolgot. aztán lehet sakkozni, hogy most épp mi megy, mi nem :W

Új hozzászólás Aktív témák