Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MASSlag

    tag

    Úgy néz ki ez sem váltja meg a világot. Pedig vannak már kimondottan minőségi kínai termékek.

    Egyébként az, hogy valójában milyen egy effektív gamer fejhallgató, az egy érdekes kérdés lenne. Vannak már olyan kopetitív játékok, amik kimondottan nagy hangsúlyt fektetnek a hangra, mint tájékozódási eszközre. Pl. A R6 Siege.

    Egy pár alsó-közép kategóriás fejhallgató után az a tapasztalatom, hogy nem feltétlenül korrelál a legjobb zenei élménnyel. Próbáltam, AKG K240-et, DT770-et, ATH-M50-et, SRH440-et és Hyperx Cloud-ot. Ezek közül egyértelműen az SRH440 volt a legjobb. Ennél tudtam a legjobban elkülönítenni a lépteket a környezeti zajoktól, és meghatározni a pozíciójukat. Ami viszont nagyon sokat rontott az a sok basszus.
    Nyilván ez nem reprezentatív, mert van szórás abban hogy egyes emberek milyen frekvenciákat hallanak jól, de a poén kedvéért pár ismerősömmel végigpróbáltam, ugyan ezzel az eredménnyel 1-2 éve.
    Az SRH440 sem hibátlan, elég nagy a szorító ereje, nem könnyű és ez is hajlamos eltörni a csuklónál.

    [ Szerkesztve ]

    A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka

  • MASSlag

    tag

    válasz Ba cy lus #37 üzenetére

    Akkor félreérthető volt, az egésznek volt az konklúziója, hogy a sok basszus nehezíti az észlelés.
    Pont az volt az egyik előnye az SRH440-nek, hogy ott pont jó volt a basszus a kompetitív játékhoz.
    A mélysúlyisság miatt az ATH-M50 meg a Hyperx Cloud volt az, amivel nehezebb volt játszani.

    [ Szerkesztve ]

    A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka

  • MASSlag

    tag

    válasz hypno skate #41 üzenetére

    A K240 ergonómiáját cefetül eltalálták ezt el kell ismernem. Volt, hogy egy egész nap a fejemen volt és konkrétan elfelejtettem, hogy rajta van.

    Tartósnak is aránylag tartós. A gömcsukló ebben is törékeny, meg a forrasztás is hajlamos elengedni mellette a kábeles oldalon, de pofon egyszerűen javítható, és a Sure-al ellentétben az utolsó műanyag vackot is megkapni hozzá tartalék alkatrészként.

    Nekem nem volt sok ideig választásom, csak zárt jöhetett szóba, sokat voltam közepesen zajos környezetben, ahol rádásul egy (fél)nyitott fejhallgató mást zavart volna.

    [ Szerkesztve ]

    A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka

Új hozzászólás Aktív témák