Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz oil #12 üzenetére

    nekem még most is sp510uz-m van :K (2.5éve vettem kb) elégedett vagyok vele a kisebb-nagyobb hibái ellenére is... egyébként abban sem megy a zoom videófelvétel közben :K (igaz, nem is videózásra van egy ilyen fényképező... aki videózni akar, az vegyen kamerát... csak egy kamera meg megint nem jó fotózásra... sokan ezt nem értik) az iso-értéket meg auto módban kegyetlenül felhúzza mindig, ezt sem szeretem benne... inkább manuálisan állítok mindig pár dolgot: iso szigorúan 50/100 környékén, mert fölötte a zajszint nagyon meglátszik már... a makrója az egyik kedvencem, többek között azzal is tökéletesen elégedett vagyok... most már azért nem ezt a gépet venném, hanem egy kisebb dslr-t, de elvagyok vele még egy darabig...

    erről a gépről meg a rövid véleményem az, hogy jóval kevesebb, mint amit a megadott értékei takarnak :( én többet vártam volna tőle azért...

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák