Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • eclipse006

    őstag

    válasz fairi #19 üzenetére

    Teljesen igazad van, a raw jó alapot nyújt,csak ennél a gépnél nincs rá lehetőség.

    https://www.instagram.com/sz.sandor90/?hl=hu

  • ViZion

    félisten

    válasz fairi #37 üzenetére

    Félreértettél...
    Ahogy írtam is, pl. Oly-nak 100 alatt is van dSLR, ez obikkal, vakuval, derítőkkel, ezzel-azzal együtt valóban 200e alatt hoz egy teljesen jó szettet.
    Ehhez nem is kell lottóötös, teljesen igaz.
    Viszont nekem ez csak érintőlegesen hobbi (sőt, a páromnak inkább nevezhető hobbinak, én alig jutok a géphez :) ), amire nem tudok enyit rászánni, más prioritások miatt (építkezés, gyerek, akvárium...) Nah, ezekhez kell a lottó ötös, és akkor tudok herdálni fotóapparátra :K

    ...és a használt, de használható gépeket se felejtsük el. szerencsére sokan követik a trendi megapixel-hullámot, így vannak olcsó, de jó gépek a piacon (és kiegészítők is).
    Ha lesz időm házilagos mini softboxot építek. Már vagy 2 éve tervezem, de amikor kellene, akkor jut eszembe, h már elkezdtem -fejben... :)

    eclipse006: gratula hozzá. Azért amikor a belépő szintről beszélünk, jegyezzük meg, h pár éve... én első digitális gépem 2002-ben egy talán 2 MPixeles gép volt, most a telókban jobb van... egy jó obival tökéletes a Sony, csak a menüjét kell megszokni. Mondom ezt Oly/Nikon fanként. a céges Canon Eosok nekem olyanok mint a zsiráf: szép-szép, de otthonra nem kellene... :))

    [ Szerkesztve ]

    Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

Új hozzászólás Aktív témák