Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dare2Live

    nagyúr

    válasz madgie #56 üzenetére

    csillag: amikor anno digin elkezdtem a fotozást egy Canon A610el, jópár ilyet csináltam. Jók lettek. Nekem legalábbis mind teljesen használható volt. nem annyira mint a tieid, de nem technikai okok miatt. :) Érted kiskompakt + nem mostani csúcs BSIs... hanem egy 8éves. Ide/ekkorára nem kell FF tény.

    Koncert: Szintén nagyon jó képek készülhetnek egy A610el. De had ne magyarázzam mit jelent csak 2stop előny.

    Szóval minden relatív. Mi a jó/használható? Baj ha bemozdult/csúnyán zajos minden második kép mert sokkal gyengébb volt a teknika?

    ---

    Amikor elindult a milc 4/3 az volt, hogy sokkal olcsobb lesz mert a két legdrágább dolog egy DSLRben a szenzor, ami ugye itt csak 4/3 másrészt a tükrös elvhez köthető dolgok ami itt nincs... Ehez képest árban az E-P5 mint egy D7100. :Y
    A másik az obi. 4/3 kissebb kockább, sokkal olcsobban lehet rá obit tervezni és obit gyártani. + a tükör elhagyása miatt közelebb is kerül, emiatt mégolcsobb lesz. Ehez képest. :U
    Anno ki is hozta vki, hogy neki egy D600!!! szet és egy OMD szet között árban gyak nincs difi.
    Nekem innen ezzel az egész milc témával az a bajom, hogy nekem mint akinek nagyon fontos a kis méret/súly nem egyértelmű. Ami egy rohadt nagy röhely.

    don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

Új hozzászólás Aktív témák