Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • keopsz

    HÁZIGAZDA

    "A komoly fotós meg azon mosolyog, amin akar. Van nekem is elég komoly DSLR-em"

    őőő, háthavan, hátvan, noha ebben az esetben nem igazán értem, h egy képmin-re sokkal bénább kompakt miért alternatíva csupáncsak azért, mert fele annyiba kerül.. semmilyen kompaktot nem vesz az ember, ha 1) megengedheti magának (dslr-t vesz), 2) vehet e-p1-et is (nem vesz dslr-t); kompakttal ultrazoomni meg eccerűen gagyi.

    "Ezeknek a kis kompaktoknak olyan beépített objektívük van, amik felbontóképességben lemossák az APS-C-re vagy teljes Leica-kockára tervezetteket. Leginkább a zajos érzékelő az, ami miatt rossz lesz a kép minősége."

    ez egy vicces kétmondat volt. :) még törölgetem a könnyem miatta.. szal, adott a fityfasznyi hiperüveg, ami bármivel felmossa a placcot, de ott az a frányapici ccd, ami lehúzza az igyekvő és tehetséges üveget a KOMOLYTALAN státusú képek világába.. innen már csak egyetlen lépés, h az lg renoirom schneider kreuznach üvege a világ legjobbja - lenne, ha nem egy bolhatarkónyi ccd lenne mögötte. ugye.

    "Tényleg semmi értelmét nem látom ennek az obicsereberéknek egy ilyen pici gépnél. Fölösleges lehetőség."

    megin' az a meccő és megfontolt racionalitás.. az érvek tárháza az, ami meggyőző amúgy. őőő, nekem lenne pár 5letem, h mire jó az obicserebere. pl. arra (laca is írja..), h szép stabilizált (meggyőző volt a ccd stabis shot, nem?) obikkal grasszáljunk a világban, mert adapterrel rá fog menni erre a cuccra bármelyik 4/3-os, meg egyéb régebbi oly üveg is.

    "és arra a következtetésre jutottam, hogy inkább legyen az 1/2,5"-os CCD, minthogy ne legyen vaku"

    én ezt a hsz-t 18-as karikával differenciálnám a többitől, mert veszélyes ilyet következtetni, főleg főműsoridőben, amikor a gyerek is a crt előtt pilled, még megakasztja a pubertásban szegényt.. oltári nyers duma ez, kérem. (aka sületlen :) ) ha kitben veszed az e-p1-et 100 dollár a vaku felára. bocsi. horror, én tudom. :)

    ezúton is szeretnék gratulálni a troll-szelidítőknek, szédítő hidegvérrel teszik a dolgukat. :C

    cantante di sampietrini

Új hozzászólás Aktív témák