Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • (Darkwood)

    őstag

    válasz juliabrilke #3 üzenetére

    Nem, mert ha az Üzletszabályzatunkban előírják, hogy pl.: bármilyen vis major helyzet is alakul ki és ilyenkor jár a fent említett százalékos visszatérítés, akkor fizetnünk kell!

    [ Szerkesztve ]

    Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

  • (Darkwood)

    őstag

    válasz sbazsi #9 üzenetére

    Duplájára nem fogják csak emelnek! Sajnos! :(

    Egyébként tudtommal a Volán is fog emelni és akkor ugyanott lesz árban, mint a vasút, úgy mint most.

    Egyébként azt látom egyik nagyon nagy gondnak, itt vasutéknál, hogy szándékosan csinálnak rossz menetrendet sok helyen (pl.: J-N-SZ megye) és így szépen el lehet vadítani az embereket + ezekkel a hülye sztrájkokkal is ugyanezt lehet elérni! Egyszerűen szarnak a leveleinkre, amit a MÁV-START Zrt.-nek küldünk folyton-folyvást, hogy próbáljanak már emberibb menetrendet kitalálni és most 13-án érvénybe lépő új menterend ugyanúgy néz ki, mint a mostani!

    Szemléleti példa: Párom Szentesre jár és 7:15-re be kell, hogy érjen. Nos...4 órakkor kell kelnie, hogy az 5 órási busszal el tudjon menni, hogy odaérjen. :(

    A vonat 6:35-kor indul és 7:30-re ér be! 15 percen múlik! 3 évvel ezelőtt ez úgy volt, hogy 6 órakor indult innen a vonat és 7:00-kor bent is volt Szentesen. Ezzel minden diák és munkába járó ember jól járt! Sőt 6:30-kor ott állt a makói sebes Kunszentmártonban, amellyel átszállás nélkül fel lehetett jutni a Nyugatiba! Most már ez is el van baszva, mert igaz, hogy van egy csatlakozó vonat Kunszenten, de Szolnokon át kell szállni és még később is érsz fel!

    Kicsit irrelevánsra sikerült ez az írásom, de nézzétek el nekem, mert csak szemléltetni akartam, hogy mi folyik itt (nem Gyöngyösön :D ) J-N-Sz megyében!

    [ Szerkesztve ]

    Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

  • (Darkwood)

    őstag

    válasz 7 #18 üzenetére

    Az sok mindent elárul, hogy nekik érdemes megvenni a MÁV területeit... :U

    Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

Új hozzászólás Aktív témák