Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vehement69

    senior tag

    válasz asadasad22 #42 üzenetére

    én azt nem értem, hogy miért fröcsögitek ide a hülyeségeiteket - nektek sem esik jól, ha xedjére ugyanazt az y hülyeséget elmondja a ti szeretett akármitekről egy valaki, akinek szemmel láthatóan köze nincsen a témához/nicns tapasztalata az éppen vitatott készülékkel kapcsolatban.

    Az a számítási mód, hogy 27k (egysdzerűség kedvéért)+havi10k=készülék ár meg hülyeség. Mivel a havi 10k-ért kapsz egy igen komoly szolgáltatás csomagot.

    Pártok szempontjából nem vagyok egyik iránt sem elkötelezve, személy szerint inkább nem is írnám ide, mit csinálnék a 'politikai elit'-tel, a fenti hasonlat szerintem egyáltalán nem volt sem sértő, sem elfogult.

    Az agymosásról mint olyanról hirtelen nem is tudom mit mondjak? A lényeg az, hogy a szó használata igen kedvelt bizonyos - igen, jól befolyásolható, ez a vicc :) - emberek körében.

    Az emberek megítélése / a topik: nem tudom, ezek szerint én kezdtem el, nem azok, akik jajdebutákazokakikájfóntvesznek típusú hozzászólásokat írogatnak minden egyes iPhone hír választopikjába?:D

    Az én véleményemet meg személyes jogod megítélni, hogy belőled milyen érzéseket vált ki. Ugyanígy én is megítélem mások hsz-ét.

    Na de ne erről szóljon már minden egyes iPhone topik ;)

    A 4GB-os 3G modell érdekes lenne: ha nem jön be az a tipp, hogy lesz az iPhone-nak egy kisebb, butított változata (légyszi ne replyoljatok avval, hogy hova lehet még butítani, kössz!), akkor ilyesféle módszerekkel lehetne kártyafüggetlenül is olcsóbb telefonokat árulni. A drágábbakon behozzák a különbözetet, az AppStore-ról meg előbb-utóbb úgyis mindenki le fog tölteni valamit :)

    I am cancer in your bones

Új hozzászólás Aktív témák