Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szazbolha

    addikt

    válasz mbalint987 #697 üzenetére

    "Szóval azon problémázol, hogy a "toleráns véleménydömping" képviselői pellengérre állítanak"
    Nem problémázok rajta. Elfogadom, hogy ez így van, ennek ellenére vállalom a véleményem.
    .
    " de azért csak odaírod minden cikk alá a te kis saját véleményed.."
    Ehhez az egy cikkhez írtam a véleményemet a témával kapcsolatban, de ha van vagy lesz még a PH-n hasonló tartalmú cikk, akkor szívesen megírom oda is.
    .
    "Nem akarlak elszomorítani, de ez a trend nem úgy tűnik, mint ami meg akarna változni, sőt! "
    Én is így látom, mert a másság természetesnek való elfogadtatásával kapcsolatos népszerűsítés jól működik. A te cikked is célt ért.
    Azt is elfogadom, hogy "überciki" a szélsőségesnek látszó véleményem, ennek ellenére szembesülnöd kell vele, hogy jogom van elmondani, ahogy neked is a tiédet. Jelzem: én nem nevezem cikinek a te véleményed, sem a másságod, sőt nagyon is komolyan veszem.

  • Eastman

    őstag

    válasz mbalint987 #697 üzenetére

    A képmutatás minden korban ciki volt és ciki is lesz. A "politikai korrektségnek"nevezett valami pedig a képmutatás egy "trendi" formája. Nem feltétlenül a saját véleményed mondod, hanem azt, amit hallani akar a másik. Pont mint az általam lenézett politikusok.

    Ezen a ponton egy furcsa kettősséghez értünk. Egyrészt bevállalós vagy, "előbújtál", az igazi arcod mutatnád, felold, felszabadít az őszinteség. De itt kibillent az ellenvélemény, elvárod a konszenzust, az együttérzést és a verbális cirógatást. Ez nem mindig jön és nem is jöhet tízből tízszer, ugyanis különfélék vagyunk. Néha mások mint az aktuális trend. Hát légy' elfogadóbb Bálint! És érezd magad megtisztelve az őszinte ellenvélemények által.

    https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

Új hozzászólás Aktív témák