Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mbalint987

    aktív tag

    válasz szazbolha #698 üzenetére

    "Jelzem: én nem nevezem cikinek a te véleményed, sem a másságod, sőt nagyon is komolyan veszem."
    Nem, nem nevezed, ellenben következetesen propagandának titulálod, amit én nyilvánvaló módon kikérek magamnak. Ebben a hozzászólásban mindent leírtam, amit a cikk elkészítéséről tudni kell, ebből láthatod azt is, hogy mi vezérelt írás közben.

    Egyébként azt hozzáteszem, hogy a hangnemért elnézést kell kérnem, és természetesen továbbra is lehetőséged van a véleményed publikálására.

    Csak tudod az a szörnyű, hogy az ilyen "homoszexualitás propagálása" (illetve ezen kifejezés szinonimái) hatására mindig eszembe jut, hogy van ma Magyarországon olyan párt, aki "a szexuális magatartászavarban szenvedő" embereket börtönbe zárná egy Pride okán, de egy kézfogásért, vagy csókért is simán pénzbüntetést szabna ki. És ne gondold azt, hogy ez egy balliberális csúsztatás, tessék, itt a T/6721-es törvénymódosítójavaslat-csomag, a Szabs. tv. módosítását például az 5. § alatt találod ("Szexuális magatartászavar megtévesztő bemutatása"). Arra azért kíváncsi lennék, hogy a javaslatcsomag elképzelései mennyire állnak hozzád közel, csak hogy lehessen valamihez mérni a véleményed "szélsőségességét".

    [ Szerkesztve ]

    „Így száll hát sírba a szabadság... tapsvihar közepette.” /Star Wars Episode III/

Új hozzászólás Aktív témák