Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz fordfairlane #802 üzenetére

    De közben elhaladtál a görögök mellett. Amúgy a folyót pont egy olyan hülye példának hoztam amilyet te hoztál. Nem? Szóval a folyó ellen folyása a melegség, akkor most a folyó csinálja a négy fal között? Vagy mivel már vannak erre felmérések és bizonyosságok, hogy semmivel se lesz a felnevelt gyerek defektesebb mint a hetero pároknál akkor hagyjuk neki folyni ellenkező irányba?

    re: (#804) Yofej75
    személyeskedés :P

    re: (#805) fordfairlane
    A konzervativizmus nem feltétlenül a hasznosakhoz ragaszkodik. A kérdés az, hogy mikor hasznos. Ma, tegnap vagy holnap? Ragaszkodom hozzá mert ma jó, de egy év múlva dől minden mert ma nem váltottam.

    re: (#810) fordfairlane
    (személyeskedés on) Úgy kevered kavarod a dolgokat mint turmixgép a palacsinta tésztát. (személyeskedés off)

    re: (#811) stellaz:
    Vérfertőzés esete utódnemzéskor problémás, nem azért mert fúj meg undi, hanem mert degenerációk keletkezhetnek. Ennyi, nagy az esélye egy beteg gyermek születésére. Ezen felül nekem azzal sincs sok problémám, ha valaki a családtagjaiba szerelmes(unokatestvér távolság), ellenben ezt már pszihológusok is sokszor bebizonyították, hogy valami komoly sérülés az oka ennek, amit érdemes feltárni. Homo-nak meg lehet születni. Az más kérdés, hogy miként alakult ki és érdemes-e foglalkozni vele, mik a következmények ha utódnemzésre nem is kerül sor. Az szülő gyermek, vagy a testvérek közötti kapcsolat meg igenis kérdés. Komoly kérdés. Sok esetben van szerelem gyerek és szülő között és emiatt sikertelen kapcsolatokba keverednek emberek. Hosszú a téma, de tök hülyeség.
    Itt páran csak maguk megnyugtatása végett arra keni az egészet, hogy nem normális, hogy nincs gyerek, nem természetes. De könyörgöm mi ma a természetes? Az hogy bedobok egy természetes redbullt, hogy a természet által alkotott billentyűzeten gépelek, hogy természetesen műszálas ruhákat hordunk? Annyi minden tökre természet ellenes dolog vesz minket körül, hogy elképzelni is nehéz. De a homokosok menjenek négyfalra, otthon fogják a kezüket otthon legyen szeretet.

    re: (#816) fordfairlane
    De még mindig keverjük a szezont a fazonnal, mert a PC-ségnek semmi köze nincs az elfogadáshoz. Az ilyen törvényeknek meg pláne semmi a buzisághoz.

    re: (#819) Yofej75
    Megnézném mi lenne ha egy buzi küldené így fullban a kretént. Akkor nem mosolyognál ennyire. Egy átlag nőnek se biztos hogy ez ínyére van. De te csak magadra gondolsz, pont mint a buzi témában is.

    Ja és szerintem meg tilcsák beja citromos fagyit mert nem szeretem! Fogadjunk hogy találok még legalább százezer másik embert akiknek nem tetszik?!

    [ Szerkesztve ]

    Mos mé, hánem? De! Vagy nem...

Új hozzászólás Aktív témák