Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zol2

    tag

    Diszkrimináció, mert engem (akinek nincs és nem is lesz Facebook fiókja) kizárnak a játékból. Na nem mintha ez akkora törést jelentene nekem, csak megjegyeztem...

  • zol2

    tag

    #2, #8, #9, #14, #36:

    Szeretek játszani, nem is mindig a nyereményekért, hanem magáért a játék izgalmáért. De utálom, hogy manapság egyre több játék facebook-hoz kötött. Megértem a cégeket is, hiszen így nagyobb tömegeket érnek el, mintha a saját oldalukon hirdetnék meg. Annyiban van viszont különbség, hogy ha a honlapjukon (vagy a pH!-n) regisztrálok, akkor csak a cégnek (vagy a pH!-nak) adom meg az adataimat, nem pedig egy közvetítő cégnek (FB) és azon keresztül ki tudja még kinek.

    Persze ha nem FB-s a játék, olyankor is el kell olvasni az adatkezelési szabályokat, ami a nyereményjátékra vonatkozik, mert sok játékszervező fenntartja magának a jogot, hogy harmadik félnek is kiadhassa az adatokat.

    Nem kell most azzal jönni, hogy kitől is féltem a magánéletemet, meg az adataimat, mert itt most nem erről van szó, hanem az elvről. Rühellem a közösségi oldalakat és a hype-ot, ami körülöttük van. És mielőtt beszólna valaki, hogy mi alapján rühellem, ha nincs is accom és nem is tudom, hogy pontosan mi is ez, elmondom, hogy anno voltam iwiw-en baráti unszolásra, kb. két-három hétig. No meg látom, hogy az ismeretségi körömben mire és hogyan is használják ezeket a site-okat, és hát feláll a szőr a hátamon...

Új hozzászólás Aktív témák