Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mr.Csizmás

    félisten

    válasz ez_meg_emaz #7 üzenetére

    Kitartónak kell lenni, és nem elsősorban a külső alapján keresni, és hallgatni a megérzésekre...és hűségesnek lenni önmagunkhoz, és párunkhoz.

    Volt 2 komoly kapcsolatom, és 1 eléggé komolytalan...az első az 2,5 évig ment, 1,5 év után már az eljegyzéssel piszkált, de ami igazán baj volt, az a monotonitás...hogy vagy ő jött hozzánk, vagy én mentem hozzá, kimozdulás = 0, mert nem akar, szülei nem engedték el, szóval szépen megkeseredtem, hogy ezt akarom-e...aztán jött a másik véglet, aki szeretett is, meg nem is, 3 szakítás és újraössze 1 év alatt, majd miután egy nagy MSN összeveszés volt tavaly dec. elején, szépen elküldtem egy levélben, hogy köszönöm a részvételt (mivel b**ott akár még MSN-re is jönni)...aztán most év elején egy kis komolytalan, jóval fiatalabb csajjal...nem is beszélgettünk, mindig csak smárolni akart, szóval 2 tali után rövid úton (iwiw családi állapot: kapcsolatban -> egyedülálló :DDD) véget vetettem.

    Na mindegy.

    Április vége óta már egy új világban élek ;)

    szóval ez_meg_emaz barátom, ne keseredj el, meg kell ismerni az élet mélységeit, és távlatait :)

    [ Szerkesztve ]

    "Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

Új hozzászólás Aktív témák