Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • killer095

    őstag

    válasz b. #205 üzenetére

    Én nem tudok 4k 165Hz-es modellről, max 100Hz-es ről de az se soknak lehet a maga 450k-s árával :R

    ORIGIN/Battlelog: IDaVe_CQCI , PSN: DaVe095hun

  • hommeros

    őstag

    válasz b. #205 üzenetére

    Ezt írod: nem az a lényeg, hogy húzva utoléri, hanem hogy 100k olcsóbban húzva utoléri. :DDD
    Az összegszerűségtől eltekintve ugyanazt írtad le, ami ráadásul nem is igaz. [link] [link]

    A 1080 húzásról is pont ugyanannyi videó van, mint 1070-ről. Sehol nem éri be a 1080-at, ha a 1080-at is húzod. Ezen kb olyan vitatkozni, mint arról, hogy a föld gömbölyű-e. Csak azért osztjátok az észt, hogy igazoljátok, mennyivel jobb döntés 1070-et venni. Akinek nincs 1080-ra pénze, annak mindenképp, nem kell igazolni. :DDD De az igazság az, mindkettőnek megvan a maga piaca és pozíciója. De tessék, ha mindkettőt húzod: [link]

    A 1080-as még meg sem tudta mutatni az igazi erejét, majd az elkövetkező DX12-es játékokban lesz ezeknek a teszteknek létjogosultsága.

    Minek alkalmazol alacsonyító képzőt, mint, hogy elenyésző lehet!? Nem egy játékossal játszok, akinek 144Hz vagy feletti és/vagy g-sync-es a gamer monitora. Én is most tervezek venni, mert sokan ajánlották a topikban illetve a játékos társak közül is. Gondolom nem populáris, de hogy elenyésző lenne-e, azt nem tudom.Szerintem pont az az élet szerűtlen, amit te írsz. Veszel egy 200k-s kártyát meg mellé egy lowprofilú monitort.

    Ha már valakinek telik ilyen kártyára, az optimálisan fogja hajtani, amivel a legjobb élményt éri el, és az nem a 4k-s 30FPS, hanem ami a hardverek összessége által biztosított maximum. Egy g-sync-es 144hz -es monitornál ez nem 30FPS lesz. Persze bulinak jó, kipróbálni, mutogatni a 4k-s képet.

    [ Szerkesztve ]

    Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

Új hozzászólás Aktív témák