Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • _Toka_

    senior tag

    válasz #31757056 #248 üzenetére

    Valóban érezhető ilyesmi, de talán érdemes lenne otthon a kényelmes fotelünkben hátradőlni, becsukni a szemünket - ezáltal a feleslegessé vált piros/zöld napszemcsit levenni, magunk mellé rakni... -, aztán átgondolni, mit is olvastunk az utóbbi években egyik, ill. másik oldalról. Ha nem feledkezünk meg róla, hogy igazából csak egyszerű vásárlók lennénk, akkor valószínűleg hamar megleljük az itt és a neten mindenféle nyelven fellelhető hiteles források által sugallt információk mögötti magyarázatot, és belátjuk, hogy bizony van okuk Abuéknak rendre azt írni, amit...
    Egyik oldalon komoly fejlődés, másik oldalon tulképp. kb. semmi. De ha nem is, a másik oldalhoz viszonyítva mindenképp.

  • _Toka_

    senior tag

    válasz #31757056 #250 üzenetére

    Úgy van! És persze kevésbé óvatosan... :DDD
    De hogy m'é' felejtik el, hogy egyszerű vásárlók, akiknek az lenne a dolga, hogy hazatérve a napi robotból/suliból önfeledten játsszanak egy jót minden nap ... mi közük van ahhoz, hogy éppen melyik gyártó mit tett, vagy éppen mit nem tett le az asztalra hosszú évekig, csak ma a vasamon hadd menjen megfelelően a pénzemért az a játék, amit éppen tolni szeretnék (jobb esetben) a pénzemért...
    Hadd ne sajnálja egyik felet azért, mert ma éppen nem megy annyira! Mikor ment, megfizettem a belépőmet oda. Ma, mivel van lehetőségem, hadd fizessek oda, ahova akarok, és hadd mondjam el ma is a véleményem, ahogy más is teheti...

    De persze most igazából a szemüvegről írtam, ami nem baj, ha nem nő hozzá a viselőjéhez... Úgy értem, ő jár jobban, ha nem nő hozzá... ;)

    Szerk.: OFF

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák