Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mhorvat

    senior tag

    válasz zack #4 üzenetére

    A cikkhez gratula, örülök, hogy több vélemény is olvasható már a fülesről. :K Azt viszont kissé furcsállva olvastam, hogy szerinted a középtartomány fekszik neki a legjobban és a magas kicsit vágott, de elvégre ez is egy vélemény, ha Te így gondolod nem kötekszem, csak engem is meglepett.

    "Mindenképpen meghallgatnám én is, mennyire van közel az Xcape-hez, de azt gondolom, még ha közelebb is áll mint a többi Xears, részletességben, a tartományok elkülönülésében, és a "vágott" vagy mások szerint a "kiemelt" magas miatt semmiképpen sem említhető egy napon az Xcape-pel."

    Én tényleg nem értelek, de már nem húzom fel magam ezeken a hozzászólásaidon, inkább jót mosolygok rajta. :K Értem én, hogy jó füles az Xcape-d, de olvasva a hozzászólásaid folyamatosan azt veszem észre, hogy Te nem velünk, hanem magaddal szeretnéd azt elhitetni, hogy mondjuk egy XR nem veri kenterbe kicsit olcsóbban. Tényleg nem tudom, mert én meg az Xcape-t nem hallottam, így nem is viszonyítok hozzá látatlanban, de fura nekem, hogy mikor Bici megírta, hogy a Sunrise veri a Xears-eket, akkor bólogattál, amikor meg elhintett annyit a fórumon, hogy kis hallgatás után az jött le neki, az XR odaver az Xcape-nek, mintha nem akartad volna meghallani. Merthogy ezt írta.

  • mhorvat

    senior tag

    válasz zack #11 üzenetére

    Értem én, csak amíg nem hallgattad meg, teljesen felesleges olyanokat leírni, amit előző hsz-emben kiemeltem. A leírtak alapján hidd el, teljesen hitelét veszti a vélemény, mert amíg nem próbáltad bár szkeptikus lehetsz, de belemenni olyan dolgokba, hogy kétled, annyira részletező lenne, vagy olyan szépek a magasai, hát... :U
    Abban pedig nincs ellentmondás, hogy az XR döbbenetesen jól, dinamikusan, részletezően szól. Illetve de, Te állítod, hogy "nem is lehet ennyire jó", de mivel vaktában teszed, így túlzottan nem releváns a vélemény. Az a baj, hogy félek ha kipróbálnád és esetleg jobban tetszene, mint az Xcape-d, nehezen vallanád be, nem hogy nekünk, még magadnak is, mert egyfelől túlságosan elfogult vagy, másrészt lerombolódna az "Xcape" kultusz, ráadásul egy fele (1/3?) annyiba kerülő fülestől.

    [ Szerkesztve ]

  • mhorvat

    senior tag

    válasz zack #13 üzenetére

    Jó rendben, kicsit eltértünk attól, amit eredetileg kiemeltem, ez pedig a hangminőség. Nyilván valamiért drágábbnak kell lennie az Xcape-nek, de sorry, Te melyiket választanád két ugyanolyan áru füles közül:

    1) Gyengébb hangminőségű, de nagyon jó és sok kiegészítővel
    2) Jobb hangminőségű, de gyérebb kiegészítő kínálattal

    Le merem fogadni, hogy a 2-est választod Te is. A Xears-ekre utóbbi jellemző, ami ritka. Aztán persze van még egy kategória, amilyen az Xcape is, sok és jó kiegészítő, jó hangminőség -> drágább.

    Én az Xcape-t nagyon rég le szeretném már tesztelni, egy kimerítő cikket írni róla. Az egyszeri meghallgatás (de még az 1 nap is) kevés nekem, egy bő íráshoz több idő kell (3-4 nap). Ha összefutunk, én természetesen nagyon szívesen kölcsönadom a Xears-emet arra az időre, amíg Te kölcsönadod az Xcape-t. Mindkettőnk tapasztalatot nyer, és megírhatjuk azt a fórumozóknak is, bővebb információval fognak rendelkezni.

Új hozzászólás Aktív témák