Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vj0c1

    aktív tag

    Mi tegnap láttuk barátnőmmel az Arénában 16:15-ös kezdéssel. Mondanám, hogy igyekszem nem spoilerezni, de igencsak kétlem, hogy volna itt bárki is, aki most látná először a filmet úgyhogy...
    A 3D hatásról röviden tömören annyi, hogy szinte semmi. Itt-ott foltokban lehetett érezni valamit az előtérben, de szerintem, és barátnőm szerint is nagyon ritka volt, mélység egyszerűen nuku :/ Maga a film is halk volt egész végig, de ez már mellékes a kettővel odébb horkoló ürgével együtt :D. A digitális Yodát viszont jó volt mozivásznon látni, de összevéve ahogy előre féltem is tőle, sajnos csalódás volt (ne mondja Lucas, hogy 3D, mert sajnos nem az!). Ugyanazt a "hatást", amit itt-ott produkált a film, egy otthoni mezei vörös-cián szemüveggel+powerdvd-vel el lehet érni szerintem, aztán cáfolja meg valaki, ha gondolja. :)
    Nem, mintha nem néztem volna meg szívesen a Star Wars-t, de nem 1900 Ft-ért, amikor fényévekre volt az IMAX3D-s élménytől (még ha a képe alapból kisebb is ugye), mind látvány, mind hangzás téren, az áruk viszont egyezik. Itt-ott még át is érződött a dübörgés a szomszédos, azaz elvileg az IMAX-es teremből :D (mi a 15-ös teremben néztük, ami pont mellette van).
    Az megint más tészta, hogy a film alatt, ha 20-szor nem mászkáltak ki emberkék, akkor egyszer sem, plusz a vége táján az Obi-Wan+Qui-Gon vs Darth Maul csata nyitójeleneténél néhány igazán lelkes SW fan (vagy ott dolgozó beöltözött emberke) gondolt egyet, és bekapcsolták a játék lézerkardjaikat (kövezzen meg aki szerint fénykardnak kell mondani :D). Lehet, hogy nekik poén volt, és ez hozta a feelinget, de én speciel a filmet szándékoztam nézni, nem őket. :)

    [ Szerkesztve ]

    "Régen az égre néztünk, és azon töprengtünk, hogy hol a helyünk a csillagok között. Most lefelé nézünk, és csak fészkelődünk itt a porban."

Új hozzászólás Aktív témák