Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Puma K

    veterán

    válasz adamssss #9 üzenetére

    A mában élve a jövőre gondolva a platform váltás idején nálam 3700X/3800X/3900X/3950X is szóba került a 9700K/9900K mellett.

    Anno is ment a 4 mag 4 szálas procik idejében, hogy mi az ami kihasználja a több szálat és indokolt a 4/8-as proci. Az idő az ami megindokolja és az újabb címek és az egy időben használt programok avagy a felhasználási szokás.

    Plusz most már vannak emberek -nem is kevesen- akik egy gépről stream-elnek meg futtatnak még millió és egy dolgot az adott játékon-címen kívül oda meg kell az erős CPU még ha az adott játék nem is indokolja a sok magot-feldolgozószálat. De a környezet amiben használja az igen. Így ezek a CPU-k játékosoknak készülnek. Plusz ha még videószerkesztéssel is az adott illető foglalkozik akkor adáson kívül renderel a gép.

    Részemről pedig hasonló reményt fűzök a választott 9900K-hoz, hogy ez is 4 évig állja majd a sarat, és csak a VGA kártyákat kell cserélgetnem ha indokolttá válik.

    "Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

  • Puma K

    veterán

    válasz DraXoN #43 üzenetére

    A játék mellett nyitva hagyok ezt-azt témánál maradva nálam anno 16GB-nyi memória mellett nem ritkán láttam 15,9GB-nyi RAM használatot... na mondom ez így nem jó, mert akkor a lapozófájlt tekergeti ami meg a C-n avagy a rendszer meghajtón van...

    Bővítettem 32GB-ra majd mikor 17 meg 23 GB-os RAM használatot láttam, akkor megnyugodtam, hogy ez a téma részemről letudva :D

    Ha nem megy valami videóbirizgáló program, akkor elég ez a mennyiség számomra, ha meg megy akkor kevés :( :D

    Javaslatom: bővíts te is 32GB-ra! :K :B

    "Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

Új hozzászólás Aktív témák