Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #95561216

    törölt tag

    válasz #56573440 #259 üzenetére

    Hátpersze, aki nem ad igazat, hogy milyen jól választottál az Applel, annak egyből az a baja, hogy nincs rá pénze. Megsúgom, a mostani gépem 300 körül volt, annál kevesebbért vehettem volna MacBookot, ha tényleg annyira irigy lennék.

    Hol írtam baltáról?:)

    A vékonyságnak akkor lenne értelme, ha mellé nem lenne akkora, mint egy tepsi (kategóriához hasonlítva). Ha kihoznák 10-12 colon ugyan ezt a vastagságot, az már valami lenne. Persze normál üzemidővel, meg a jelenleginél jobb hűtéssel. Ugye utóbbi sose volt az Apple erőssége, mert a marketing diktált, nem a mérnökök :) De akkor se magyarázza meg nekem senki, hogy 0,5-1 centi számít bármit is. Aki iratok közé úgy baszkodja be EZT, annak csak drakulálni tudok.

    Sokat szervizelek, és sokat bütykölök, ha haza esek akkor nekem ne nyomjon semmi szart be a win mert akkor kiakadok.

    Nem csak win, meg makkosix van a világon. Ezt a dumát szórólapon kapjátok a mac mellé? Mert kb minden második apple tulaj ezt nyomja, szó szerint.

    Osx maga jó, csak normális notebook nincs alá. iMac jó lenne, csak az meg nem kell. Ennyi. Adják ki normális notikhoz, akkor majd használom. Ja hogy esetleg akkor megzuhannának a hardvereladások? Kellemetlen.

Új hozzászólás Aktív témák