Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Drenadar

    veterán

    válasz bambano #43 üzenetére

    de most szerinted a motoros volt a hibás, vagy a motoros mindenképpen könnyedén elkerülhette volna a balesetet? Igen a KRESZ mond mindenféle dolgot, felesleges linkelgetni mindenféle kresz szabályt...

    éles helyzetben ha valaki nem tapasztalt, sokkal lassabban reagálja le, és nem fog kifarolni és egyéb akciófilmbe illő jelenetet rendezni.

    Motoros olcsón megúszta, egy ideig lehet nem motorozik, a biztosító meg fizet mindent.

  • Drenadar

    veterán

    válasz bambano #53 üzenetére

    lehet tényleg neked van igazad, lehet az egész csak egy biztosítási csalás, és lehet meg sem történt, és trükkfelvétel :)

    Gondoljuk ez a szakterületed, esetleg vezetéstechnikai oktató vagy ilyen helyzeteket megélt ember, és még a 80 éves nagyanyád is képes lett volna felmérni a helyzetet, hogy nem fékezni kell, hanem át a szembesávba kövér gázzal... azt vagy felkenődik egy fára, vagy nem.

    amúgy szerintem sem volt ott 30 méter és újranéztem én is párszor...

    amúgy most tényleg, miért olyan fontos neked, hogy a motoros volt itt a balf@sz és nem a totál szabálytalanul eljáró szgk vezetője? ennyire rühelled a motorosokat, hogy ugyan ő az áldozat, de akasszuk fel, mert nem tudta megoldani a helyzetet, vagy tényleg valami vezetéstechnikában utazol? Vagy csak éppen ehhez van kedved és a fotelból osztod az észt, hogy motort max a háttereden láttál?

    bocsi hogy itt túlspilázom, csak érdekel már...

    szemét beszólás lenne az a megállapítás, hogy és persze hogy NŐ volt a sofőr? :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák