Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • quizalmos

    csendes tag

    válasz killipoly #480 üzenetére

    most akartam megírni az ébresztőórát, de megelőztél :) !
    Nekem se akarta alőször felrakni a firmware updatet, rájöttem, h az volt a hiba, h fent volt a develből az fMMS nevű progi, ami root accest adott, ahogy azt leszedtem, minden működött is szépen. Amúgy is érdemes csínján bánni a develes cuccokkal, nem elfelejteni, h alfák még, mert képesek belassítani a telefont rendesen!

    Mikor volt utoljára olyan telefonotok, amiből több, mint egy nap használatot ki lehetett préselni? Nekem talán a Siemens S45, de az e71esből is csak hétvégén jött ki másfél nap, úgy, h a 3gt letiltottam... Ezzel meg kijön napi 1 óra telefonálás bluetooth headseten, fél óra-óra zene FM transmitterrel, és sok wifi (passzívan is), nekem ennyi elég.

    Sikerült vkinek win7 64bit alatt működésre bírnia Bluemaemot?

    Amúgy nekem már egyedül a skype integráció miatt is megérte volna, 14 órányi internet hívást raktam bele szűk egy hónap alatt, és tényleg működik a hívás tartás oda-vissza, egy dolog lenne nagyon komoly, ha egyáltalán technikailag kivitelezhető lenne, ha egy mobil hívást összetudnék kapcsolni egy skype hívással konferenciává, de az marad álom még egy jó darabig ;)

    Ja btw ma mondta Nokiás ismerősöm, h áprilisra várható új Ovi maps ingyenes navival, és állítólag a MeeGo is fut n900on egyelőre, szal izgalmas időszak elé nézünk!

    www.quiznight.hu

Új hozzászólás Aktív témák