Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gyugyujol

    tag

    válasz hatpersze #2072 üzenetére

    >erdeklodni szeretnek, hogy a beallitasokban levo gyari visszaallitasok teljes tisztitast vegez
    > a memoria kartyan is?
    kizart dolog:D mar amennyiben a microsdre gondolsz, de sztm a roottol eltero particiot sem torli a gyari beallitasok visszaallitasa, de erre biztosan kaphatsz direkt valaszt a telo doksijabol vagy ha rakeresel neten.

    > szamit hogy milyen kernel van a keszuleken (androidnal szamitott eleg sok minden...)?
    ezt hogy erted? persze h szamit:) van par dolog, amit csak a gyaritol eltero kernellel tudsz csinalni, pl egyeni cpufreq meg ilyesmi.
    nekem nincs gondom a power kernellel.

    > illetve van amire figyelni kellene?
    a freki meg egyeb alap dolgokon kivul sok mast lehet allitgatni, pl swappiness meg ilyesmi. celszeru a relevans, n900ra vonatkozo doksikat atnyalazni.

    > bocsi ha volt mar rola szo, de hasznaltan vettem a keszuleket, es ma elkezdett magatol
    > bootolngatni, sikertelenul.
    hat igen, ezt is ki kell ismerni:D mostanaban nekem is ujraindult, de mintha lotyogne a kijelzom, szoval lehet, hardveres gondom is van. majd szetszedem a napokban, aztan meglesem,h wtf.

    > vegul is nyitott billentyuzettel sikerult visszahozni az eletbe... amit ki tudtam silabizalni,
    > az az hogy a legutolso gyari rendszer van a keszuleken, jopar csomagot (programot)
    > kiprobaltam en is par nap alatt, es azt hiszem megszuletett a vegleges, kello dolgok
    > listaja, szeretnem "szuz" rendszerre osszeallitani a dolgaimat.
    jaja, gyaluld le a faszba, kezdj tiszta lappal!
    en is hasznaltan vettem. korulneztem benne, aztan legyalultam es nekialltam kiismerni. azota is ez a rendszerem van. sokszor megfekudt, stb, de sosem az ujraflesselest valasztottam, hanem inkabb kibogoztam a szalakat. neked is ezt javaslom.
    a hasznalt rendszer azert nem jo, mert sok csomag nem konzisztens a rendszerrel, es megeshet h rendszerkonfigba ir bele, vagy atmasolja maganak egyedi helyre, es o azt hasznalja, mas meg az eredetit. pl nekem a profilvalasztasnal a powergombra elougro menu mast kinal, mint a statusbarbol elougro..:D

    > illetve ajanlas kellene, melyik a legstabilabb kernel, rendszer?
    na ez jo kerdes. en most a swappolassal kiserletezek, mert elegge be tud lassulni a rendszer, valamint dbusszal 2 scriptem van. az egyik amikor megy a kijelzo, masik meg amikor off. utobbi leveszi a teljesitmenyt, elobbi feltolja, de ezen felul meg a /procban tarolt ertekeken is akarok valtoztatni a ket allapotnal..ez meg nyomozas alatt van, h mi hogyan lehet, valamint egyeb folyamatok suspendelese is jo otlet lehet, etc-etc

    > a kesobbiekben nem szeretnem nagyon valtoztatni, nekem eleg ha jol, kellemesen
    > hasznalhato lesz a telefon.
    valszeg minden n900 tulaj pontosan ezt szeretne:DDD

    szoval udv a klubban, es csak azt tudom javasolni, hogy nyalazd at a netet okossagok irant, es sokat kiserletezz, es lehetoleg te is probald kiganezni a hibat inkabb, ugy lehet megismerni a rendszert

Új hozzászólás Aktív témák