Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Misály

    addikt

    Tudjátok mi lesz a durva? Hogy vinni fogják mint a cukrot.
    Miért? Mert symbian, mert ismerik, és ezt szokták meg.

    Nem nektek való, akiknek való azokat meg bőven kiszolgálja, lovagolhattok a hardware-en, az csak titeket érdekel ( még én is leszarom ), aki megvette/megveszi azt nem fogja. Mondhatjátok, hogy elavult OS, de ha ez kell azoknak akik nem akarnak újakkal szarakodni, fejlődik az a maga módján csak épp szembehugyozza a trendeket. Megértem ha ez fáj, vagy jó flame-alapul szolgál.
    Én meg fogom venni mert az én ízlésemnek nincs más alternatíva, próbáltak győzködni desire-vel meg spica-val, jó meg fejlett meg minden de mi a szart kezdjek vele ha egyszerűen nem tetszik? Ha nem tetszik az android akkor milyen alternatíva van? iOS, aranyáron? WM7 ugyancsak aranyáron? (Ezt nem újabb flame-keltésből mondom, ilyen az ízlésem)

    Marad a symbian, kielégíti minden igényemet és még sokmillió userét ki fogja, és mivel nem rohanok sehova, nem érzem gáznak hogy 5 tized másodperccel lassabban forog a képernyő, hogy néhol kicsit lassabb mint a többiek. És? Nem kell megvenni. Nem itt pörögni, hogy nekem sokkaldesokkal jobbam van.

    Ja és hogy egy kis előnyt felhozzak: kamera, SN, szánalmas minőségű mobilfotókkal van tele a facebook például ( meg az egész net ). Megnyitod és látsz egy zajos beégett homályt, esetleg egy túlszaturált szart.
    Élménymegosztás minőségében ez a cucc toronymagasan veri a mezőnyt. És az átlagembert ez érdekli, nem hogy milyen proci van benne, azzal nem lehet fényképezni és nem nyújt ingyen navigációt. Ezek dobnak a használati értéken nem pedig a folyamatos scroll.

Új hozzászólás Aktív témák