Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • skylinelaca

    senior tag

    válasz Bazsó #34 üzenetére

    mielőtt kikezdetek engem, énis hasonlóan tudnám összefoglalni a dolgot:) egyetlen problémám a billentyűzet, véleményem szerint nem néz ki jól. fotórögzítés gomb is maradhatott volna a T+közép ha már nincs rendes (bár ha alap fektetett a készülék akkor hova tennék? tetejére? ) ez az érintős izé sztem nem lesz kényelmes , legalábbis már volt olyan telefonom ami igy készített fotót. ezt az új procit sem értem, érezhető a különbség egy olyan rendszeren ami nincs amiért lassú lehetne? az még oké ,hogy a wm-ekbe kell a minél nagyobb mert igénylik de a symbian nem egy olyan durva rendszer h akadozna.

    [ Szerkesztve ]

    Üdv: Laca

  • ZooLee

    őstag

    válasz Bazsó #34 üzenetére

    nem tudom miért vagytok elájulva,mikor semmi változás nem történt.

    Hát pont ezaz, egy nagyszerű telefont alkotott a Nokia (szerintem most a legjobb a kínálatában, a legkevesebb kompromiszummal) minek változtatna rajta? Vagy mit változtatna rajta?
    Ha megnöveli a méretét (kijelző, billentyűzet, akku) akkor olyan nagy lesz, mint a 61-es volt, ezzel nagyon sok vásárlót veszítenének.
    Kamera, videó - ugyanmá, ez egy üzleti kategóriás telefon, csoda, hogy van benne egyáltalán.
    Hát a gomb nekem is nagyon csúnyán kopik az e61i-n, ez furcsa, mert az egyéb anyagok pedig nagyon igényesek.

    Ennyire jól használható csak a BB volt számomra. Remélem még sokáig nem változtatnak rajta jelentősen. Legfeljebb nem kell megvenni drágán a legújabbat, hanem jó az előző generáció is.

    Z.

    [ Szerkesztve ]

  • Ricardo

    félisten

    válasz Bazsó #34 üzenetére

    Abban egyetértek hogy nem látványos a változás, és nem is olyan nagy. Ha E71-em lenne nem cserélném le rá, pláne ennyi pénzért. Azért azt nem szabad elfelejteni, hogy az utóbbi idők egyik legsikeresebb terméke, igy a formán és a kialakításon hiába várnánk forradalmi változásokat.

    "bőven elférne akár 1cm-el nagyobb kijelző ha nem lenne ott a szépséges NOKIA felirat"

    Ha egyik irányban növelik a méretét (felfele), akkor a másik irányban is kellene (oldalra), mert az aránynak maradnia kell. Ezt pedig csak úgy tudták volna, ha szélesedik a telefon. Ez pedig nem lenne előnyös.

    Ami a belsőt illeti, ott van azért változás.

    "A burkolat alatt viszont komoly változások történtek. A legfontosabb, s az egész készülék megítélésére kihatással bíró újítás, hogy az E72 megkapta a finn cég legerősebb processzorát, ebben a modellben ugyanis 600 MHz-es, ARM11-es CPU dobog, amelynek sebességére nem lehet panasz. A holdudvarhoz 128 MB RAM tartozik, a felhasználó további 250 MB területten gazdálkodhat (tehát itt is pozitívak a változások). Az elmúlt egy évben kijött a 9.3-as Symbian OS, úgyhogy értelemszerűen ez került rá a telefonra, de természetesen a Home Screen felületet megtartották."

    Az E széria sosem volt erős kamerában.
    Az erősebb akkuval egyetértek (minél erősebb annál jobb)

    "-gondolom a középső fényes bill(dpad) ugyan úgy lefog kopni mint az e61-in és e71en is,pedig vigyázva volt rá..."
    Ez feltételezés. ha kopni fog szídd, ha nem akkor örülj hogy javult.

    Lehet hogy szerencsésebb lett volna E71i-nek nevezni. :U

    [ Szerkesztve ]

  • jaszy76

    aktív tag

    válasz Bazsó #34 üzenetére

    Az enyém több mint 1 év alatt folyamatos tapizás mellett sem kopott meg sehol sem.

Új hozzászólás Aktív témák