Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • garga01

    senior tag

    Sziasztok! Elég kihalt a topic, de hátha tud valaki erre mondani valamit.
    Andorid 9 fut a telómon, már nem tudom mikor, de sok rendszerfrissítés halogatás után felment rá. Nos azóta röviden mondva egy hulladék lett. Ha egy appból átlépek egy másikba (de elég csak a home gombot megnyomni) zár is be mindent. Korábban csináltam gyári visszaállítást de nem oldotta meg...
    Másik gond, a bluetooth bekapcsolása. Ez úgy zajlik, hogy bekapcsolom majd várok mert totál lefagy a telefon. Pár perc után újra használható vagy fogja magát és újraindul... :W
    Az utolsó kérdés, már lassan mindenből lite van a telefonon, de így is már csak 500 MB hely van, ezért állandóan panaszkodik, meg hogy tegyem fel a frissítést is persze, csak akkor már végképp semmi hely nincs... Pedig nincs teletömve appokkal a teló, játék semmi nincs rajta.
    Ennyire kinyírták a szoftverfrssítések? Néhány naponta ki van kapcsolva, pár hónapja toltam gyári visszaállítást is. Nem lehet valahogy az eredeti androidra visszatérni? Néha csak úgy a falhoz vágnám ezzel a sok szoftveres baromsággal...

    Az áram alatt lévő alkatrész ugyan úgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt..... csak más a fogása!

Új hozzászólás Aktív témák