Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • janeszgol

    félisten

    válasz SkyLine3000 #34 üzenetére

    Az jo telo. Kameraban es kijelzoben (fenyero) kozepes max, de jo telo. A Fortnite csak ugy szalad rajta. :)
    A hardvere feler az sd460/660/665 trioval, az Exynos 9611-nel jobb.

    2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

  • Exelsior24

    aktív tag

    válasz SkyLine3000 #36 üzenetére

    Tetszett a cikk a telefonról, nagy kár, hogy magáról a készülékről ez kevésbé mondható el. A végértékeléssel teljesen egyetértek, 3.5mm jack csati és FM rádió pozitívum számomra, de azok a kamera képek, te jó isten, talán a 8-10 évvel ezelőtti középkategóriás telefonom készített ilyen pocsét képeket a maga 1 darab gyenge kis kamerájával.

    Az akksija is rendben van, de azért erre a híres neves Android One-os gyors frissítés és javítás érkezésekre majd kíváncsi leszek, mert akkor miért csak szeptemberi frissítés van a készüléken, így lassan december közepével? Persze oké, egy új készülékről van szó, de ha már piacra dobják, akkor legalább valami frissítéseket, és javításokat tényleg toljanak ki rá minél előbb (még az idén).

    Amúgy lehet csak puszta véletlen, de az utolsó pár Nokia mobil amiről tesztet olvastam itt az oldalon mind valami katasztrófális volt, vagy durván túlárazott, közben meg nemrégiben olvastam valahol egy cikket, ahol a Nokiát hozták ki legjobbnak a telefonjai támogatottsága tekintetében, mert ők voltak az a gyártó aki a legtöbb telefonjára és leggyorsabban kiadja az új Android rendszereket és biztonsági frissítéseket. Ez a kettősség számomra furcsa és egyszerre teszi csalogatóvá és messziről elkerülendővé a Nokia telefonokat.

    Tavasszal leptem meg édesanyámat egy Samsung A40-es készülékkel születésnapjára, mindenképpen valami kis méretű és nem túl drága okostelefont szeretett volna az eddigi butamobilja helyett, 56ezer Forint-ért jutottam hozzá, de sokkal jobbnak tűnik mint ez a Nokia 3.4-es készülék, főleg a fényképek tekintetében, pedig körülbelül egy árkategória szerintem.
    Az A40 sem egy tökéletes készülék, de neki első okostelefonnak tökéletes, és kis méretű, nagyon szereti.

    A Oneplus Nord N100-asra nagyon kíváncsi vagyok, egy elég jó ár-érték arányú készüléknek tűnik (ÁK-n: 65ezer Ft körül már kapható), remélhetőleg ők okosabban spóroltak a tulajdonságoknál.

    Steam / PlayStation: Exelsior24 / Nintendo Switch Friend Code: SW-3907-8356-3882

  • Graphics

    Jómunkásember

    válasz SkyLine3000 #41 üzenetére

    PEdig sok gyártó él ezzel a móddal, csak nem dörgölik az orrunk alá :)

    EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

Új hozzászólás Aktív témák