Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • meroly

    veterán

    Nos, ma én is megkaptam a sokat emlegetett telefont és nagyon kellemesen csalódtam benne. A képekhez képest (és amúgy is), nagyon szép a készülék. Itt csak az előlapra gondolok, mert a hátlap nagyon egyhangú, fekete műanyag, na de haladjunk sorban. Az előlap fekete és ezüst színösszeállítása egész kellemes. Az hogy a számgombok mélyebben vannak nagyon kényelmes, fogásra is sokkal jobb. A navigyűrű tökéletes. Egy dolog zavaró egy ici-picit, hogy a két menügomb és az alatta lévő hívás indító és fogadó gombok egybe vannak, de szokható. A számbok (és mindgyik gomb) nyomáspontja tökéletes. Nem kattognak, nem lötyögnek. Még a középső sor sem olyan mint a tesztben leírva, a 6230i-n ezerszerr jobban dőltek jobbra balra, itt nem annyira. A hátlap jó fogású, nem csúszik, csillagos 5-ös! A kamera kicsit téynleg el van túlozva, VGA felbontáshoz képest ekkora lencsét, vagy akkor tettek volna bele legalább egy 1,3MPixelt vagy maradhat a VGA de akkor egy mini kis luk (mint az előlapi kameráknál) bőven elég lett volna. Telefonálni kényelmes vele. A hangerő 3/4-eden van, és bőven hallok mindent. A túlsó oldal is hall engem, ezzel nincs gond. Térerő problémát sem észleltem, nem recseg-ropog a vonal. Egyre kezdem érezni azt, hogy a tesztben lehet valami gyárihibás vagy nagyon béta állapotban lévő készüléket kaptatok. A menü hibátlan, ezt már láttam a 2700-ban is, ott is nagyon tetszett, a nagy óra, az egyből kikapcsoló kijelző, mind-mind nagy előrelépés az előző S40-ez képest. Akkuról még nem sok tapasztalatom van, de a gyári szuflával kb egy órát beszéltem és még mindig félig van, ma már nem merítem le. Remélem tényleg olyan jól bírja, ahogy az előttem hozzászóló megírta.
    Majd fotókat mentek át és beszámolok róla, meg még az akkuról is.

    Impossible is nothing

Új hozzászólás Aktív témák