Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tikakukac

    titán

    válasz Lami66 #445 üzenetére

    Volt Z1 compactom. Az alapján mindent cáfolok amit a Sony compactokról mondasz.Két év alatt két főverzió frissítést kapott. Egy elcseszett 5.0-át és egy sokkal jobb 5.1-et. Abban az időben kb minden telefon ennyi frissítést kapott.

    Nekem meg Z5c-m. Akkor egy kicsit frissebb tapasztalatom van. A többiből meg baráti körben volt. Z3C elcsattant üvegből 2 is ;] Volt pár főverzió frissítés is. Megoldott bármilyen valós hibát? Nope, semmit.

    A kamerája egyik Sonynak sem volt tökéletes, szóval ez nem a compact bűne. A hardveres hibákból én semmit nem tapasztaltam, szerintem a legtöbbje júzer error, de azt már megszoktuk, hogy a fórumokon mindíg a telefon a hibás.....önmagától elrepedő kijelző.....hát ja. Nekem a kocsim törött össze így 😃

    Jajajajajajaja. Fentebb erről beszélt a kolléga pont. Lehet bármi bármekkora fos, mindig van aki bevédi. Sony topikban is ez ment. Leírod a hibát, screenshotolod, eredménye? Igen, a user a hülye. Volt HTC Sensationom. 5 kijelzőcserét kaptam, és majdnem 2 teljes telefont összeraktak nekem a nulláról. De soha a büdös életben nem ismerték volna el hivatalosan, hogy szériahibás a porosodó kijelző. Soha. Ott is voltak hangok, akik rákenték az irodistáktól megkezdve a gyógyszerlaborban dolgozóig, hogy biztosan azért porosodik, mert építkezésen dolgoznak meg glettet csiszolnak. Érdekes módon más telók nem porosodtak, csak ez. De a user a hibás. Oké, haladjunk.

    De oké , elfogadom szarok voltak, akkor mondj egy számodra tökéletes kompaktot. Ami kapja a frissítéseket, nulla szériahiba stb és vették mint a cukrot.

    Ööö, nem, ez nem ez a műsor. Ez ilyesmi akar lenni.

    sheratan: Igen, varrónő nagymuter szabott a zsebeken kicsit. Ezután egy jó orvos kell, aki nagyobb kezeket is csinál :DDD

    [ Szerkesztve ]

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

Új hozzászólás Aktív témák