Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • RexMaximus

    aktív tag

    válasz dabadab #15 üzenetére

    Ne induljunk el ebbe az iranyba itt. Ha ezt ki akarjuk bontani nem keves orat fogunk gep elott tolteni :).

    Foleg netes vitakkal az a problemam nem tudni a felek honnan informalodnak. Egyaltalan szannak e ra idot, vagy csaladi ebednel megosztott, minden adatot nelkulozo velemenyek mellett tartanak ki.

    Korrupcio? Itt is van ott is van, az IMF korul meg boven van. Ausztriaban mi is megy most? Vagy ott vannak az offshore ugyekbe keveredett unios biztosok. Hoppa.

    Jo e itt a Magyarorszagon a helyzett. Nem, kozel sem az. Viszont annak sem latom ertelmet ha minden objektivitast nelkulozve hoznak donteseket az emeberek.

    Ugy tunik mi maskep latjuk ezt. Nem ismerem az okat, lehet mas adatokat lattunk, vagy maskep ertelmezzuk oket. De lenyegtelen. Az ut ami alapjan megtanulunk donteseket hozni az egyen feladata. Ez a szep benne.

    Ezzel vissza is tertem a temaindito blogbejegyzeshez. Kivancsi vagyok mi az ut ami alapjan szuletett a dontese. Mert azok alpjan amit irt, ha megkapja a masik oldalon akkor elvileg ugyanigy kene dontenie. Valahol egy paradox van igy benne. Bar azt is irta, hogy mindent nem irt le az okokrol ha jol ertettem.

Új hozzászólás Aktív témák