Hirdetés

Aktív témák

  • Stanlee

    őstag

    válasz total90 #1 üzenetére

    En is Nemetorszagban elek, nem is olyan messze Munchentol, de en nem erzem MAR otthon magam. En otthon ereztem magam Nemetorszagban 2015 oszeig. Majd jon valaki, oszt ideirja, hogy gecc, miert vagy meg ott, ha nem tetszik? Azert vagyok itt, mert mar lassan 15 eve kisebb nagyobb megszaitasokkal itt eltem, tanultam, dolgoztam, baratnom is itt el, itt probaltam kialakitani magamnak egy eletet, amit aztan eleg gyorsan egy egyszemelyes politikai dontes elkezdett megvaltoztatni.

    Sokan hiszik azt, hogy amint atteszik a labukat a Lajtan, egybol minden megvaltozik, es itt nincs olyasmi, mint amit Mo-n szajkoznak az emberek, hogy korrupcio, meg zsebbe penz, meg mindenki olyan kozonyos a masikkal, mig kulfoldon egybol mindenki olyan baratsagos veled es minden hiperszuper. Lopikulit.

    Itt se jobb az elet, itt is manipulativ a politika/media, itt is csak a zsetonra hajtanak az emberek, itt is folyamatosan csodbe mennek a cegek, hogy ne kelljen fizetniuk, itt is lekakkantja a tobbseg a masikat, egy fokkal nem jobb, mint Mo-n es meg erre ratesznek egy lapattal a rengeteg menekulttel...

    “Never run after a bus or a stock. Just be patient – the next one will come along for sure.” - André Kostolany

Aktív témák