Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #56573440

    törölt tag

    válasz khron78 #9 üzenetére

    tudtam hogy valaki a szívére veszi... az idézőjel nem véletlenül van ott. értsük már meg mit akarok írni, és ne ragadjunk ki szavakat és értelmezzük úgy ahogy tetszik. nem bohóckodás. de az igazán hc vonal nem wii-zik egész egyszerűen mert nem arra lett kitalálva. ennyi.

  • #56573440

    törölt tag

    válasz khron78 #12 üzenetére

    tudom hogy te is idézőjelbe raktad mégis ott tartunk hogy azon vagy kiakadva hogy aki zeldázik meg stb az miért nem hc.

    "Az hogy kinek mi a hc vonal az megint más kérdés!"
    szerinted mégis ki? aki kitol egy sp-t? tőlem lehet az is ha ettől jobban alszol...

    nem azért nem játszanak vele mert nem ismerik, a hugom is ismeri a zeldát és még csak nem is játékos. az általam behatárolt hc vonal azért nem wiizik mert online van a kompetitív, klánokkal zsúfolt, kemény vonal.

    de mondom tőlem a zeldázás is lehet hc, vagy amit akarsz.

    csak azt nem értem miért fáj neked ez ennyire...

    amiből elindultunk, az egy felvetés hogy a pc/box/ps hc vonal elcsábulhat. erre mondtam hogy valszeg kizárt. erre enged következtetni pl a kontrollerbe épített kijelző is, arra szolgál hogy egy csomó jó dolgot interaktívvá tegyen, de online pörgős meccseken emberek ellen aki lenéz a kezére az veszített. ennyi. legyen az starcraft, cod, fifa, bármi amit ember ellen játszol komolyabban. a wiinek nagyon bejött a casual réteg. miért változtatna ezen amikor mindenki őt próbálja követni, és az egyszerű játékosok igényeit kielégíteni?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák