Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Franklin

    addikt

    válasz Abu85 #40 üzenetére

    Én inkább abban a "szerencsétlen" helyzetben szeretnék lenni... :-)

  • --HARDCORE--

    senior tag

    válasz Abu85 #35 üzenetére

    Hát igen.. ez tény! Nem is olyan rég én is azt gondoltam, hogy ha az 5870 és a 6870 között "x" és "y" a különbség akkor az 5770 vs 6770 között is kb ilyen arányos a teljesítmény - azaz elvileg 28% kal gyorsabb kéne hogy legyen. Ehhez képest egyszerűbben megoldották, copy paste. Aztán csodálkozzon otthon a kedves user ha nem lett gyorsabb a gépe..

    De az is vicc hogy az egyik oldalon az egyik kártyát gyorsabbnak könyvelik el, a másikon meg ugyanolyan gyengének.. Most akkor totózzak? Ááá... inkább marad ami van..
    Magyarul a felsőbb réteg megkapja a fejlesztést. "x790 től lefele meg nesztek ez van ezt kapjátok." ( szubjektív = azon is röhögtem hogy a 6790 lassabb a 4890nél és majd egy éve adtam el az utóbbit, az előbbi meg 2xannyiba kerül.... nee!! hagyjuk..)

    Szép hogy aki 7450-t venne "annak minek teljesítmény" persze.. de lehet, hogy azért venné meg mert valószínűleg azt gondolja, hogy: "ha már eltelt pár év minden szegmensben gyorsultak a vga-k" és teszemazt "egy 7 éves játékot már csak elbír 1600*1200ban" úgy, hogy nem kell 50 - 100 wattokat sem pörgetni egy feleslegesen többet fogyasztó kártyával.

    Hideg vizet a bilibe.. vagy mi. Erre még várhatunk. persze megvagyunk nélküle, de ha spórolni akarnának, vagy azt szeretnék hogy spóroljunk, illendő lenne lejjebb vinni a fogyasztást alacsony kategóriában is. (vagy a teljesítményt feljebb, a fogysztást meg csak tartani) ami egyébként 5870 - 6870 szinten szépen látható is. Érdekes. megint csak nem akarásról szól a sztori? hmm...

    Csatlakozz a ReVoluthoz, ne fizess a semmiért a magyar bankoknak! ___Üdv.: Zsolt___ R.I.P. Ivett!

Új hozzászólás Aktív témák