Hirdetés

2018. július 18., szerda

(#1) akoska07

akoska07
(PH! nagyúr)

Hurrá ! :D

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD

(#2) Yutani

Yutani
(PH! nagyúr)

Futuremark -> MadOnion -> Futuremark -> UL Benchmarks -> ???

Régi ISA SB és GUS hangkártyákat keresek saját részre, nem kereskedni! Privizz, ha van valamid! ABIT AU10 is érdekel! #tarcsad

(#3) pjani

pjani
(lelkes újonc)

Ismerős a logó... ilyet szabad?
https://www.ul.com/

See what happens, Larry? See what happens, Larry?! - The Big Lebowski

(#4) haxiboy

haxiboy
(PH! addikt)

Biztos ők is így kapják meg a támogatásokat mint itthon jópár cég :)

BTC : 1HaxiBoy43dEBpk9amznGuFs8h2YjYH4F7

(#5) fuvi válasza pjani (#3) üzenetére

fuvi
(senior tag)

ez az a cég, ami megvette....

Steam/Origin/Uplay: L4zul, Battletag: lazul#2765, RSC: lazuljunk

(#6) westlake

westlake
(PH! félisten)

Nincs olyan cég, hogy UL Benchmarks. A cég neve UL. Szóval a Futuremark (mint cég) neve nem változhat UL Benchmarks-ra. Függetlenül attól, hogy az UL Benchmarks (mint divizió?) létezik.

Ráadásul, ha egy céget megvesz egy másik, akkor a neve nem változik meg alapból, mivel a cég tovább működik egy másik cég alatt.

[ Szerkesztve ]

Play nice!

(#7) Bici válasza Yutani (#2) üzenetére

Bici
(PH! félisten)

TWIMTBB - The Way It's Meant to be Benchmarked

(#8) Ygg válasza Bici (#7) üzenetére

Ygg
(senior tag)

Ez jó :DD

(#9) Manbal

Manbal
(senior tag)

sajna már nem olyan jó minta régi szép időkben, 3dmark2001, 3dmark2003, 3dmark2005, ezekben még volt újítás, valamiféle creatíve scene megtervezés. én nagyon hiányolok egy igazi full extrás nature tesztet :) azt azért megnézném mit lehet kihozni dx12 alatt egy ilyen témából...

(#10) Ygg válasza Manbal (#9) üzenetére

Ygg
(senior tag)

Tényleg, milyen jók is voltak ezek.
Öröm volt nézni. Főleg, ha nem diavetítés volt :D.
Azt én is megnézném.

(#11) NKing válasza westlake (#6) üzenetére

NKing
(tag)

Ezt te honnan veszed? :F Megvették a céget, azt csinálnak vele, amit akarnak (amiben megegyeztek az adásvételkor).

Manbal: A benchmark dolga nem az, hogy szép legyen, hanem hogy:
1. letesztelje a modern architektúrák minden képességét
2. úgy tesztelje le, hogy az mindig azonos körülmények között fusson, így összevethető adatokat képezve
Az csak egy járulékos dolog, hogy egy benchmark szép - mondhatni marketing. Amúgy meg lehetne egy pörgő kocka is a képen... vagy egy szőrös fánk ;) :D :U

[ Szerkesztve ]

(#12) arn válasza Yutani (#2) üzenetére

arn
(PH! nagyúr)

maturefurk volt a kiraly :D

[link]

RETRO HW-t veszek (VLB, Pentium, Tseng, GUS, Roland, etc)

(#13) arn válasza NKing (#11) üzenetére

arn
(PH! nagyúr)

ezert kell bele a techdemo resz, meg a benchmark :)

RETRO HW-t veszek (VLB, Pentium, Tseng, GUS, Roland, etc)

(#14) westlake válasza NKing (#11) üzenetére

westlake
(PH! félisten)

Szerintem nem értelmezted (rendesen), amit leírtam.

Play nice!

(#15) Jóember

Jóember
(lelkes újonc)

Úgy néz ki, mintha valami biztosító logója lenne. :C

Jobban működik, ha bedugod a konnektorba. (Sattinger törvénye)

(#16) haxiboy válasza Manbal (#9) üzenetére

haxiboy
(PH! addikt)

Tök mindegy hogy néz ki szerintem, minek nézegessem a végén úgyis a pontszámra vagyok kíváncsi...

BTC : 1HaxiBoy43dEBpk9amznGuFs8h2YjYH4F7

(#17) htc07 válasza NKing (#11) üzenetére

htc07
(PH! addikt)

engedd el :N

(#18) gabber01

gabber01
(őstag)

Marketing szempontból ezek a branding változtatások nagy baromságok. Van egy jól ismert, jól hangzó, befutott brand, majd ezt szétqrják egy teljesen új elnevezéssel, amit elsőre a kutya nem fog azonosítani a Futuremark-kal. Ennek újbóli bevezetése megint egy halom marketing költséggel jár. Semmi értelme az ilyen átnevezgetéseknek, amíg annak a köztudatban jó megítélése van, de minimum nem rossz. Nem tudom milyen más nyomós indokuk lehetett, de ha csak önkényesen történt a váltás, mert csak, az ritka nagy ökörség.

Man proposes, god disposes. Dum spiro, spero.

(#19) tibaimp válasza Manbal (#9) üzenetére

tibaimp
(senior tag)

Ezzel egyetértek. Annó és szerettem a nature tesztet, mert valóban korszakalkotó grafikája volt, és a mai hardveremen már fut is szépen, végre ;)

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#20) Geri Bátyó válasza gabber01 (#18) üzenetére

Geri Bátyó
(senior tag)

Itt szerintem arról van szó, hogy az UL neve nem ismert. Most átneveznek a saját nevükre egy jól ismert és széles körben használt tesztprogram-csoportot és ezzel gyakorlatilag a saját nevüket hozzák be a köztudatba, gyakorlatilag befektetés nélkül. Az átnevezés jelen esetben maga a marketing.

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#21) Dr. Akula válasza Geri Bátyó (#20) üzenetére

Dr. Akula
(PH! nagyúr)

Most vagy a saját nevüket teszik ismertté, vagy inkább a 3D Markét húzzák le a wc-n. Sztem utóbbi.

(#22) Geri Bátyó válasza Dr. Akula (#21) üzenetére

Geri Bátyó
(senior tag)

A 3D Mark egy tesztprogram a sok közül, amit a cég csinál. Az a név nem fog változni, csak a fejlesztő már nem Futuremark lesz (korábban MadOnion), hanem UL. Ha nem csinálnak valami orbitális ostobaságot, ami megkérdőjelezi a tesztprogik hitelességét, akkor nem hinném, hogy hátrány a névváltás.

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#23) kisbalázs

kisbalázs
(tag)

Erről jut eszembe, gyorsan meg is nézem tecsőn a 3dmark 2000-et a kedvencemet.

Johnny Mnemonic 2021:320gb-t töltött az agyába és majdnem meghalt, inkább pendrive a s?ggébe!

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.