Hirdetés

2018. szeptember 19., szerda

(#1) Balika911

Balika911
(PH! nagyúr)

Kommentár nélkül a linkelt tegnapi topikból: [link]

Samsung UE49KS8000 tévé (4K, HDR) eladó

(#5) bLaCkDoGoNe

bLaCkDoGoNe
(PH! kedvence)

" - Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká...?!
- ...de már elmúlt."

"The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] http://www.flickr.com/photos/blackdogone [+] 

(#6) Clorf válasza bLaCkDoGoNe (#5) üzenetére

Clorf
(kvázi-tag)

VRchat-ban totálisan elképzelhető jelenség XD

(#7) proci985

proci985
(MODERÁTOR)

frissites gond nelkul felment szoval megoldodott, bar en tegnapelott direkt nem leptem be.

The first rule of tautology club is the first rule of tautology club. // Social justice in lagom amount.

(#8) DiamondBack

DiamondBack
(senior tag)

Az én nézetemben ha valami "tégla" lesz az már utána nem nagyon gyógyul meg. Szerintem "az eszköz átmenetileg működésképtelen volt".

--------------------------------------- ̿̿ ̿̿ ̿'̿'\̵͇̿̿\з= ( ▀ ͜͞ʖ▀) =ε/̵͇̿̿/’̿’̿ ̿ ̿̿ ̿̿ ̿̿ ---------------------------------------

(#9) imibogyo

imibogyo
(PH! kedvence)

Komolyan mondom, szerintem direkt mennek már rá az "idegesítő" címekre, nem hiszem el, hogy nem látják/olvassák a topikokban, hogy milyen sokan panaszkodnak erre...

Ennek a figyelmen kívül hagyásával csak az a baj, hogy én is és sokan mások is az ismerősi körömben (akik nem mellesleg régi motorosok itt a PH-n) egyre inkább átszokunk más (akár külföldi) oldalak böngészésére a témában és nem a PH-t olvassuk, mert egyszerűen ez a bulvárosodás nem jön be. Ez egy (elvileg) szakmai oldal, de....

Anet A6 3d nyomtató eladó --> CNC marógép upgrade miatt!

(#10) Gdi válasza DiamondBack (#8) üzenetére

Gdi
(senior tag)

Valami ilyesmire próbáltam célozni én is egyszer valahol.

#9:
Biztos ez van ha nem néztek elég reklámot.
Következő lépésnél, már csak google fordítós cikkek maradnak.

[ Szerkesztve ]

''Milliárdnyi meggyilkolt csillag sikolya elhal az éj békéjében, és a kétségbeesésnek csak néhány, törékeny, kőbevésett szó áll ellen.''

(#11) zzola válasza DiamondBack (#8) üzenetére

zzola
(PH! félisten)

+1!

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.