Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • atee

    őstag

    Jó olvasmány és nagyon sok dologban egyetértek. Sőt sokan értenek vele egyet és mégis ellentétesen cselekszenek valami oknál fogva. ez rejtély, hogy miért nem nyílik ki az emberek szeme végre..
    Az éttermi résszel nem tudok azonosulni. Ott nem szeretnék a sarokba pisálni. A jó étteremnek nem ez a ismérve. :)
    Igaz én magam se nagyon járok étterembe már.
    Egyébként rossz állampolgár vagyok. A legrosszabb! Elszakadt a cérna. Látogatóba járok mostantól haza.
    Elég szomorú ez, de ha már azt húztam, hogy dolgoznom kell akkor azt fizessék is meg tisztességesen. Ez itthon elképzelhetetlen az esetek nagy százalékában.. (persze vannak szerencsés kivételes esetek)

    [ Szerkesztve ]

    D-day 2002-01-04 01:54

  • atee

    őstag

    válasz UnA #26 üzenetére

    Ember! Persze,, hogy nem boldogít. Viszont normális életszínvonalon tudok élni.
    Egy ország ahol 75 ezer a minimál bér. Ahol már versenyképes bérnek merik mondani a 110 ezret... és ahol szinte minden ugyan annyiba kerül vagy esetenként drágább is mint máshol ahol a minimál bér 200 ezer plusz bőven...

    Sajnos ez van. Otthon csüng a nagy Magyarország térkép a falon, de abból nem tudok megélni, hogy szeretem a hazámat. A türelem elfogyott.
    90 óta hallgatom, hogy sínen vagyunk. 21 év telt el.. közben már kifele megyek az erdőből és arra se látok reményt, hogy otthon a mi gyerekeinknek jobb lesz.

    Átfordult a világ és azt kell mondjam, hogy az nem egészen normális aki képes 100 ezer körüli összegért egyáltalán elindulni.
    És mindig van és lesz aki megcsinálja.. sose áll a sarkára mindenki, hogy márpedig nagyon komoly bér növekedésre lenne szükség.

    D-day 2002-01-04 01:54

Új hozzászólás Aktív témák