Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nemlehet

    őstag

    válasz Blindmouse #150 üzenetére

    Én egyszer megvettem a Win 7-et azt upgradelgettem. A laptopom elromlott, az újhoz adtak Wint. Most van 2 win-em 1 gépre. Tök jó nekem... Ha esetleg megint kihullik alólam akkor lesz 3 Win-em 1 gépre.

    Nem egészen értem, hogy egy számítástechnikával nagyjából tisztában lévő ember miért védi fröcsögő szájjal a jelenlegi gyakorlatot. Technikai korlátja nincs annak, hogy üresen kapd a gépet, kizárólag üzleti érdek húzódik mögötte.
    Ha már valami más terméknél akarunk maradni nekem erről a gyógyszertári üveg jut eszembe. Mekkora népharag volt amikor kötelező lett kirészletezni, hogy üveg 100 Ft, kupak 15 Ft, gyógyoldat 800 Ft. Egy csómóan elkezdtek saját üveget vinni, mert hogy ő nem fogja megvenni az üveget. Azt elfelejti, hogy 40 évig megvette folyamatosan, csak eddig nem írták rá a számlára.

    Az előtelepített Win-t azért szeretik az emberek mert azt hiszik ingyen van. Ha rajta lenne a blokkon, hogy 80 Euro akkor már vernék a tam-tam-ot nyugaton is ne féljetek.

    Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

Új hozzászólás Aktív témák