Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • arty

    veterán

    válasz makkmarce #3 üzenetére

    semmi olyan nincs a psvr2-ben, ami miatt amaz ne tudna psvr1 féle utasítást emulálni/küldeni a játéknak.... ha mégis valamit elcseszne a sony és rosszabb élmény lenne a psvr2-n egy régi cím (lol), akkor azt javítaná a sony szoftverfrissítéssel.

    "Szerintem ez a legjobb, amit megtehettek." - szerintem fogalmad sincs róla, csak gondolom meg kellett védeni a kedves kis gigacorporation-öd :D

    #6 adamssss
    tehát ha a psvr2-n játszhatnám a psvr1 játékokat, akkor minden ÚJ játék psvr1 játékként jönne ki? vagy mi ez a zagyvaság?

    #7 makkmarce
    jah, pont olyan. attól eltekintve, hogy itt a képarány igen nehezen értelmezhető és párszázalékos torzulás lenne max, amit kb sose vennél észre :)

    "Más a szög, más minden. Az inkább kérdés, hogy megengedik e majd a fejlesztőiknek, hogy kiadjanak egy update-et a régihez, vagy sem. Az, hogy nem engedik rá a régit az újra, az teljesen érthető."

    mi minden más még a szögön kívül? (ami mint írtam, kb 0 probléma)
    teljesen érthető a sony szemszögéből, de játékosként miért vagy saját magad ellensége?

    [ Szerkesztve ]

    "ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

Új hozzászólás Aktív témák