Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tomboy0013

    veterán

    A WP 7-es és 8-as időket nagyon szerettem, meg sem fordult a fejemben hogy mást használjak. A 10 után viszont egyre sűrűbben.
    A Lumia 920 volt álmaim telója nagyon sokáig és mikor megszereztem csak még jobban megtetszett. Ezt a 930 váltotta ami szintén a széria hibákat leszámítva nagyon tetszett. A 10-et már a béta program elejétől használtam rajta és eleinte nagy reményeket fűztem hozzá. Mikorra kijött a hivatalos verzió akkorra viszont már nagyon az androidra való váltás küszöbén voltam mert katasztrófa lett a W10M és azóta se nagyon javult a helyzet. Miután sokadszorra is pofán köpte az MS a vásárlóit utána végleg leváltottam a 930-at, visszatettem rá a 8.1-et és fater azóta is megelégedve használja. Úgy gondolom ideje is volt már véget vetni ennek a szánalmas bohóckodásnak amit csináltak mobil rendszer fejlesztés címszó alatt. Idővel rádöbbentem mekkora vérkapitalista cég a MS hisz több ízben undoritóak tojt a felhasználóikra és nem egyszer húzta ki a talajt azok alól akik bizalmat szavaztak nekik azzal hogy Lumia telefont vettek. Az ígérgetesekből nem lett semmi, saját szolgáltatásait nullazta a saját platformján, a saját app-jait nem fejlesztette csak a konkurens cégek rendszereire stb. Megérdemelten jutottak idáig. Jól elcsesztek egy alapvetően szuper koncepciót. Arról már ne is beszéljünk hogy marketing nulla volt, így még esély se volt eladni a telefonjaikat. A Nokia időszakban nyomták az ötletesebbnél ötletesebb reklámokat, mellé jó telefonokat is csináltak és ez meg is látszott abban, hogy szépen nőtt a piaci részesedés. De azóta egy nagy nulla lett ez is. Vajon mire volt ez jó? Bár gyanítom valakinek nagy haszna lett a dologból.

Új hozzászólás Aktív témák